Mobilusis bankas

Sukurtą itin modernią ir patogią naudoti internetinės bankininkystės mobiliąją programėlę puikiai įvertino daugiau kaip 50 tūkstančių vartotojų.

Situacija

Sparčiai populiarėjant išmaniems telefonams, vienam didžiausių Šiaurės Europos bankų, teikiančių paslaugas ir Lietuvoje, reikėjo iš esmės atnaujinti internetinės bankininkystės mobiliąją versiją. Turima senoji programėlė buvo skirta tik bendros informacijos pateikimui ir neturėjo kasdieninių banko paslaugų atlikimo ir naudojimo funkcijų.

dnb-situation-1
dnb-solution-1

Sprendimas

Atlikus tyrimą, kuris parodė, jog sukurta mobilioji web puslapio versija nebus tinkamas įrankis, užtikrinsiantis kliento poreikių patenkinimą, buvo pasiūlytas mobiliosios programėlės kūrimo sprendimas, pritaikytas Android ir iOS platformoms.

Projekto įgyvendinimo metu buvo sukurta hibridinė mobilioji programėlė, apjungianti tiek native, tiek ir webview funkcionalumus ir galimybes. Pagrindinis jos privalumas – kur kas greitesnis programėlių kūrimas, palaikymas ir testavimas, lankstumas ir daugiaplatformiškumas.

Taip pat buvo sukurtas EasyLogin funkcionalumas, leidžiantis pasiekti ir saugiai atlikti bankines operacijas, prisijungiant tik su 4 skaitmenų pin kodu: tikrinti sąskaitas ir jų išrašus/balansus, atlikti pavedimus tarp savo sąskaitų, daryti bankinius pavedimus pagal sukurtus ruošinius.

Kitos bankinės operacijos, tokios kaip pavedimai eurais, mokėjimų būklės tikrinimas, indėlių informacija, paskolų informacija, valiutos konvertavimas, naudojantis mobiliąja programėle gali būti atliktos naudojant standartinius autentifikavimo būdus (kodų kortelė/pin generatorius/mobilus e-parašas).

Sukurta vertė

Naujos aplikacijos dėka, naudotis bankinėmis operacijomis mobiliajame telefone tapo itin lengva ir patogu. Programėlę atsisiuntė ir ja naudojasi dagiau kaip 50 tūkstančių vartotojų. Tyrimai parodė, jog mobiliosios bankininkystės programėle buvo atlikta daugiau finansinių operacijų nei visuose banko skyriuose, o tai sudarė net apie 2,5 proc. visų teikiamų paslaugų.

dnb-added-value

Kiti projektai

Rytojus priklauso lyderiams. Siekiate jais būti? SUSISIEKITE >