Have not found what you were looking for?
Do not miss a chance to take a deeper look into software development!
Take me back

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.Learn more

Exit icon

Lizingo paraiškų sistema

Sukurtas lizingo paraiškų sprendimas, vieningai veikiantis trijose Baltijos šalyse.

Situacija

Situacija

Didžiausiai Norvegijos finansinių paslaugų grupei priklausantis bankas, teikiantis finansines paslaugas 19-oje šalių visame pasaulyje, kreipėsi dėl automobilių lizingo paraiškų sistemos, apimsiančios tris Baltijos valstybes, sukūrimo. Klientui reikėjo sprendimo, kuris jo lizingo departamentui padėtų efektyviai bendradarbiauti su prekiautojais transporto priemonėmis, būtų greitas, patogus naudoti, saugus ir palengvintų lizingo paslaugų teikimą ir valdymą tiek privatiems, tiek ir juridiniams asmenims.

Sprendimas

Sprendimas

Baltic Amadeus sukūrė Drupal technologija grįstą trijų lygių architektūros WEB sprendimą, pritaikytą Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkoms. Projekto įgyvendinimo metu buvo naudojamos Back-end - Drupal, Front-end - Phalcon, DB–MySql technologijos, o komunikacija tarp skirtingų architektūros lygių užtikrinta Web service pagalba. Sukurta „DNB Car dealers“ sistema leidžia bankui ir prekybininkams apsikeisti visa informacija, reikalinga visiškam lizingo proceso įgyvendinimui: pateikti lizingo pasiūlymus, registruoti paraiškas, dokumentus, gauti ir teikti įvairias ataskaitas.

Sukurta vertė

Sukurta vertė

Sukurta sistema visiškai automatizavo kliento automobilių lizingo paraiškų pateikimo, peržiūros ir kt. procesus bei optimizavo visų proceso dalyvių laiko sąnaudas ir veiklos kaštus. Vieninga „DNB Car dealers“ sistema veikia trijose Baltijos šalyse, tačiau verslo logika, formos ir ataskaitos kiekvienoje iš jų pateikiamos skirtingai ir pritaikytos ten veikiantiems verslo modeliams.

Gatis Setlers

Rytojus priklauso lyderiams. Siekiate jais būti?

Kiti projektai