E-komercijos sprendimas laivybos sektoriui

Laivų priežiūrai skirtos programinės įrangos sprendimas, užtikrinantis sklandžius komercinius ryšius ir komunikaciją tarp pirkėjo ir tiekėjų.

Situacija

Jūrinius programinės įrangos sprendimus ir paslaugas teikiantis pasaulinio lygio tiekėjas kreipėsi dėl e-komercijos sistemos atnaujinimo. Jų turimas, daugiau nei prieš dešimtmetį web pagrindu sukurtas sprendimas, augant verslo apimtims ir apdorojamų duomenų kiekiui, nebeužtikrino tinkamos darbo spartos, o duomenų bazės struktūra ir programinė įranga nebepalaikė esamo didžiulio duomenų kiekio. Užsakovas negalėjo vystyti naujų sistemos funkcionalumų, kurie leistų jam išlaikyti rinkos lyderio pozicijas.

sis-situation
sis-added-value

Sprendimas

Baltic Amadeus pasiūlė klientui visiškai naują, Microsoft ASP.NET MVC technologija grįstą sprendimą. Buvo sukurta vartotojų sąsajos schema (UI), pasiūlytas naujas sistemos grafinis dizainas ir nauja failų struktūra. Išsamiu senosios sistemos analizės pagrindu paruošti detalūs reikalavimai naujajam sprendimo funkcionalumui, išgrynintos ir aprašytos naujos funkcijos, atlikta integracijos analizė su kliento užsakymo sistema bei naujosios sistemos programavimo darbai.

Sukurta vertė

Naujoji sistema ženkliai padidino jos vartotojų darbo spartą ir kokybę. Užsakovo klientai gali daug greičiau gauti ir valdyti tiekėjų pasiūlymus bei atlikti užsakymus. Įdiegto sprendimo greitaveika yra stabili ir nebepriklauso nuo siunčiamų duomenų kiekio. Teisingos vartotojo sąsajos ir naujo dizaino dėka nebeliko perteklinės informacijos, o sistemos naudojimas tapo gerokai patogesnis ir aiškesnis. Įdiegtas naujas žinučių siuntimo funkcionalumas, kuris nuo šiol leidžia jas nukreipti tiksliniams asmenims, o taip pat atlikti paruošiamieji darbai sistemos integracijai su trečiosiomis šalimis.

sis-added-value

Kiti projektai

Rytojus priklauso lyderiams. Siekiate jais būti? SUSISIEKITE >