IŠŠŪKIS, VIENIJANTIS KOMANDĄ

2015 07 21 · 3 minutės

Socialiai atsakinga kiekvienos bendrovės vykdoma veikla padeda užsitikrinti konkurencinį pranašumą, išlaikyti ekonominę verslo sėkmę, užsitarnauti gerą vardą ir vertinamą reputaciją. Būtent tokį, aiškų, darnų, sąmoningą ir socialiai teisingomis vertybėmis grįstą, savo darbuotojams ir visuomenei palankų verslą kuria Baltic Amadeus.

Įmonė, šiais metais laimėjusi Geidžiamiausio darbdavio titulą, visada save pozicionavo kaip socialiai atsakingą bendrovę švietimo ir edukacijos srityse, tačiau yra aktyvi ir sveikos gyvensenos puoselėjimo sferoje. Jau antrus metus iš eilės BA daug investuoja į savo darbuotojų sportinį aktyvumą ir jo skatinimą įvairiomis programomis, viena kurių – įmonės sportinis iššūkis darbuotojams, pavadintas BA Challenge.

„Jo istorija prasidėjo nuo to, jog pora mūsų sporto entuziastų kartą pakvietė kolegas kartu pabėgioti. Jau kitą dieną tarp jų atsirado daugybė bendrų interesų, pokalbio temų ir nesibaigiančių diskusijų. Supratome, kad sportas mums yra puiki ne tik motyvacinė, bet ir vienas kito pažinimo priemonė. Kilo mintis pasiūlyti kolektyvui priimti iššūkį – varžantis tarpusavyje, per metus sudalyvauti tam tikrame kiekyje viešų sportinių renginių ir būti už tai solidžiai apdovanotiems. Jau po kelių mėnesių pamatėme šio projekto grąžą – kiek tu duodi aplinkai, viskas grįžta laimingo darbuotojo ir lojalaus kliento pavidalu“, – pasakojo Baltic Amadeus marketingo vadovas Darius Dužinskas.

„Ypač džiaugiamės, kad azartą ir visapusišką įsitraukimą į šį projektą pajutome ne tik iš savo darbuotojų, bet ir iš klientų, kurie kartu kirsti starto ir finišo linijas atvykdavo net iš Šiaurės Europos šalių! Suskaičiavome, kad per BA Challenge‘ą 2014 metais visi kartu įveikėme 8 184 kilometrus, kitaip sakant, nubėgome iki pat Juodosios jūros. Smagu matyti kaip kartu augame ir laimėjimais dalijamės ne tik profesinėje srityje, bet ir laisvalaikiu“, – tęsė D. Dužinskas.

2015 metų sportinėse varžybose dalyvauja jau net du trečdaliai įmonės darbuotojų. Galima didžiuotis ne tik didėjančiu įsitraukimu, bet ir žmonių sąmoningumo augimu, kurie jau supranta ir priima iššūkį ne tik kaip nuotykį, bet ir kaip kuriamą pridėtinę vertę, akivaizdžiai vienijančią kolektyvą, stiprinančią jų sveikatą, ugdančią valią ir, tokiu būdu teikiančią naudą, visa tai panaudojant kasdieniniame darbe. Partnerystė, darni komanda ir atsakingumas – tai kasdien puoselėjamos įmonės vertybės. Todėl, šiais metais dalyvaudama „Danske Bank Vilniaus maratone“, BA komanda bėgs už Vaikų ligoninės paramos fondą, o surinktas lėšas skirs vaikų neurologijos skyriaus žaidimų ir kineziterapijos kambariui įrengti.