Sprendimai

Tinkami veiklos valdymo įrankiai, sprendimų greitis ir sistemų funkcionalumas – mūsų sprendimų uždaviniai Jūsų verslo plėtojimui.

Omnichannel sprendimas

Omnichannel sprendimas

Jūsų klientai nori pirkti ir naudotis jūsų produktais bei paslaugomis tada, kai jiems tai patogu, pasitelkiant bet kuriuos kanalus ar įrenginius. Omnichannel sprendimai tapo svarbiu elementu planuojant verslo IT strategiją tiek prekybos, tiek bankų sektoriams, kurie siekia pačios geriausios klientų patirties.

Daugiau>

Mobilieji ir Web sprendimai

Jeigu galvojate, kad Jums reikia mobilaus ar web sprendimo – mes galime jį sukurti. Patyrusių ir sertifikuotų profesionalų įgyvendinami tiek itin sudėtingi, tiek ir paprastesni web ar mobiliųjų programėlių sprendimai sprendžia verslo problemas, užtikrina jo darnų vystymąsi ir didina konkurencingumą.

Daugiau>

Mobilieji ir Web sprendimai
Verslo analitikos (BI) sprendimai

Verslo analitikos (BI) sprendimai

Geriausi sprendimai priimami remiantis duomenimis. Pastaruoju metu dažnai sakoma, jog ateities valiuta yra duomenys. Tai gali skambėti labai inovatyviai, bet jau šiandien esame įsitikinę, kad tai tampa realybe.

Daugiau>

Krizinių situacijų valdymo IT sprendimai

Vienas svarbiausių šiandieninio pasaulio iššūkių yra nacionalinio saugumo užtikrinimas, užkertant kelią galimiems rizikos veiksniams. Mūsų profesionalų sukurtas išankstinio perspėjimo ir krizinių situacijų valdymo IT sprendimas yra prevencinė priemonė, skirta įstaigų ar organizacijų apsaugojimui nuo galimų išpuolių ir ekstremalių situacijų.

Daugiau>

Krizinių situacijų valdymo IT sprendimai

Aptarkime naujas galimybes jums

Norite pasikonsultuoti ar turite papildomų klausimų? Susisiekite jums patogiu būdu jau šiandien.

Rezervuoti laiką

+370 5 2 780 400
info@ba.lt