IT sprendimai viešajam sektoriui

IT sprendimai skaitmeninei transformacijai ir efektyviam viešųjų paslaugų teikimui.

Susisiekime

IT sprendimai viešajam sektoriui

IT sprendimai skaitmeninei transformacijai ir efektyviam viešųjų paslaugų teikimui.

Susisiekime

Technologinės tendencijos viešajame valdyme

Anot Gartner®, technologinės tendencijos sukuria visas sąlygas ir tvirtą pagrindą naujos kartos e-valstybės ir skaitmeninių viešųjų paslaugų plėtojimui.

Šaltinis: Gartner

IT sprendimai ir paslaugos viešajam sektoriui

E. paslaugos. Gaukite kokybiškas savitarnos portalų, paslaugų teikimo ir valdymo platformų, kitų elektroninių kanalų kūrimo bei vystymo paslaugas. Laiku užtikrinkite turimų sistemų ir teikiamų e. paslaugų atitikimą besikeičiantiems teisės aktams bei paslaugų naudotojų ir viešojo sektoriaus darbuotojų poreikiams.

E. registrai. Patikėkite e. registrų kūrimą, vystymą bei priežiūrą mūsų patyrusiems specialistams ir išnaudokite skaitmenizavimo galimybes plėtojant e. registrų duomenų mainus, jų prieinamumą ir panaudojimą.Užtikrinsime ne tik didesnį efektyvumą, bet ir saugumo, informacijos valdymo bei kitas būtinas atitiktis ir standartus.

IS integravimas. Įgalinkite sklandžius realaus laiko duomenų mainus taip didindami viešojo sektoriaus paslaugų teikimo ir veiklos valdymo efektyvumą. Nuo sąsajų projektavimo ir diegimo iki informacinių sistemų integracijų našumo optimizavimo paslaugų – tam, kad naudojamas IS ir duomenų bazes sujungtumėte į vientisą IT aplinką.

IS modernizavimas. Atnaujinkite senas, sudėtingas ir daug palaikymo reikalaujančias informacines sistemas. Atliksime sistemų vertinimą, paruošime modernizuotos IS architektūrą, pasirūpinsime dokumentacija, programavimu, diegimu, projekto valdymu, kokybės užtikrinimu bei, žinoma, atitiktimi saugumo reikalavimams. Pasinaudoję modernizavimo paslaugomis, padidinsite IS lankstumą ir sąveikumą neatsiliekant nuo sparčiai besikeičiančios skaitmeninės aplinkos ir inovacijų.

Programinio kodo kokybės užtikrinimas. Gaukite individualų rekomenduojamų veiksmų planą su įgyvendinimo palaikymu ir taip sumažinkite senų informacinių sistemų keliamus iššūkius. Pirminio kodo kokybės vertinimui, pasinaudokite mūsų patikrinta praktika ir taikoma SQALE metodika.

Mikroservisų architektūra. Užtikrinsime informacinių sistemų lankstumą, patikimumą bei lengvesnę techninę priežiūrą, palaikymą ir vystymą. Tai įgyvendinsime suskaidydami dideles ir sudėtingas monolitines informacines sistemas į atskiras mažesnes, savarankiškai veikiančias mikropaslaugas, turinčias savo paskirtį ir aiškius tarpusavio ryšius.

Duomenų strategija ir valdysena. Padidinkite savo veiklos efektyvumą ir viešųjų paslaugų kokybę naudodami atvirus, patikimus ir skaidrius duomenų valdymo sprendimus. Siekiant užtikrinti sklandžią duomenų valdyseną, galime atlikti organizacijos duomenų valdymo brandos vertinimą, sukurti duomenų valdymo strategiją bei pasirūpinti jų kokybės ir saugumo užtikrinimu.

Bendradarbiaukite su patikimu technologiniu partneriu

Patirtis viešajame sektoriuje. Turime solidžią patirtį vystant viešojo sektoriaus skaitmenizavimo projektus, puikiai išmanome valdymo ir atskaitomybės struktūras, procesus ir praktikas. Taip pat turime ilgametės patirties sėkmingai dirbant su skirtingomis suinteresuotomis šalimis, suprasdami ir laikydamiesi visų aktualių tvarkų ir reglamentų.

Dinaminė Pirkimo Sistema. Kaip IT paslaugų teikėjas dalyvaujame Dinaminės Pirkimų Sistemos viešuosiuose pirkimuose. Juose perkančiosioms organizacijoms pagal jų pateiktą poreikį sėkmingai suteikiame reikiamos kvalifikacijos IT specialistų paslaugas.

Platus kompetencijų spektras. Nuo IT bei saugumo architektų, verslo ir informacinių sistemų analitikų, UX/UI specialistų iki duomenų analizės, programavimo, projektų valdymo ir kokybės užtikrinimo specialistų. Turime visas viešojo sektoriaus IT sprendimams reikalingas kompetencijas, todėl dirbdami su vienu patikimu technologiniu partneriu, užtikrinsite ekonominį naudingumą, sklandų projektų valdymą ir vykdymą.

Aukšti kokybės standartai. Mūsų teikiamos paslaugos ir turimos kompetencijos atitinka aukščiausius kokybės standartus: ISO 9001, ISO 27001 ir ISO 14001.

Informacijos saugumas. Teikdami IT paslaugas taikome aukščiausiais tarptautiniais standartais (ISO 27001) paremtas praktikas, atliekame nepriklausomus informacijos saugumo vertinimus ir suteikiame rekomendacijas jūsų informacijos patikimumui, vientisumui bei konfidencialumui užtikrinti. Mūsų komandos nariai turi teisę dirbti su slapta informacija ir duomenimis viešajame sektoriuje.

    Pasikalbėkime apie jūsų IT poreikius

    Pasirinkite jums patogų susisiekimo būdą – užpildykite žemiau pateiktą kontaktinę formą arba rezervuokite konsultaciją vaizdo skambučiu