Apie mus

Mes esame jūsų patikimas technologinis partneris, padedantis supaprastinti kompleksiškus verslo skaitmenizavimo procesus. Mūsų tikslas – išskirtinė klientų patirtis gaunant visas IT sprendimų kūrimo paslaugas ir strategines konsultacijas iš vienų rankų.

Daugiau nei 250 IT profesionalų, įsikūrusių Vilniuje ir Kaune, kuria unikalius IT sprendimus, teikia analizės, saugumo audito, kokybės užtikrinimo ir priežiūros paslaugas Europos ir JAV rinkoms. Pasitelkdami naujausias technologijas, inovatyvius projektų valdymo modelius ir orientuodamiesi į išskirtinės patirties kūrimą mūsų klientams ir mūsų sprendimų naudotojams, mes tampame strateginiu partneriu, kuris įgalina technologijas verslo plėtrai, pelningumo didinimui ir konkurencinio pranašumo įgijimui.

Turėdami 30+ metų patirtį kuriant unikalią programinę įrangą, mes tapome patikimu IT partneriu klientams iš įvairių industrijų, tokių kaip telekomunikacijos, bankinis sektorius, laivyba, logistika. Inovatyvūs projektų valdymo modeliai, naudojamų technologijų įvairovė, gilus verslo ir jo skaitmenizavimo procesų pažinimas leidžia mums kurti ROI paremtus IT sprendimus tiek didelėms korporacijoms, tiek mažoms ir vidutinėms įmonėms, tiek startuoliams.

2000+

įgyvendintų projektų

500+

klientų

96%

klientų rekomendacijų reitingas

250+

darbuotojų

Mūsų klientai

axioma
dnb
IAP
MOOG
Omnicus
SimCom
TCS50
baltic quality
ecosubsea
Lietuvos draudimas
MoQ
phonect
STAR
uniPark
bite
eldes
Luminor
Nacionalinis kraujo bankas
SEB
StormGeo
WilNor Governmental Services
borsdata
euro apotheca
MAGENTA
Nordea
Siauliu bankas
Telia
Wallenius Wilhelmsen

Filosofija

 • 5 vertybės, kuriomis mes kasdien vadovaujamės
 • Nuolatinis tobulėjimas
 • Profesionalumas
 • Bendradarbiavimas
 • Darni komanda
 • Fun

 

Pagarba įvairovei yra mūsų kultūros pagrindas
 • Vienybė. Mums yra svarbu laisvai ir taikiai dirbti bei gyventi įgalinant savo kaip žmonių autentiškumą, todėl vieningai pasisakome prieš bet kokią socialinę neteisybę.
 • Lygybė. Užtikriname, kad kiekvienas iš mūsų turėtų lygias galimybes augti ir tobulėti aplinkoje, kurioje visada esame pagarbūs vieni kitiems.
 • Įvairovė. Tai, kas mums iš tiesų rūpi, yra ŽMONĖS. Mes gerbiame ir vertiname save bei kitus, nepriklausomai nuo rasės, religijos, amžiaus, lytinės tapatybės ar seksualinės orientacijos.

Komanda

Įmonės valdymo struktūra sudaryta iš kelių lygių vadovų komandų: valdybos, generalinio direktoriaus, aukščiausio lygio (CxO) ir krypčių vadovų.

Vadovai

„Kai, siekiant tikslų, kelyje ne vienas, o kartu su stipria komanda, rezultatas gali išaugti dešimteriopai. Bet kai turi išskirtinę komandą, gali siekti kad ir Olimpo viršūnės.”
LinkedIn >

Andžej Šuškevič

Generalinis direktorius

Audrius Beniušis
„Matau azartu degančias darbuotojų akis ir dėkingų klientų šypsenas. Kasdien didžiuojuosi, kad aš esu šios svajonių komandos dalis.”
LinkedIn >

Audrius Beniušis

Valdybos pirmininkas

Ruslan Grumbianin
„Esu puikios svajonių komandos dalis ir džiaugiuosi turėdamas galimybę padėti klientams, komandoms ir įmonei susivienyti ir įgyvendinti bendrus planus, užtikrinančius kiekvienos šios šalies užsibrėžtų tikslų pasiekimą.”
LinkedIn >

Ruslan Grumbianin

Projektų direktorius

„Būti BA dalimi man reiškia stipriai svajoti ir tikėti tuo ką darai iš visos širdies, palaikyti ir įkvėpti vienas kitą, kai būna sunku ir toliau keliauti į pasaulio kraštą daryti neįmanomų dalykų įmanomais.”
LinkedIn >

Akvilė Kazlienė

Personalo direktorė

Vytautas Kaminskas
„BA – gyvenimo universitetas, kuriame randi bendraminčių, skatinančių vienas kitą tobulėti, džiuginančių klientus bei ugdančių vadovus nesustoti vystyti EnjoyIT idėją.”
LinkedIn >

Vytautas Kaminskas

Operacijų direktorius

Vitalis Kavaliauskas
„Smagiausia yra tai, jog beveik visi BA darbuotojai yra ištroškę tobulėjimo ir kupini ambicijų. Baltic Amadeus suteikia laisvės ir galimybių siekti didžiausių savo tikslų.”
LinkedIn >

Vitalis Kavaliauskas

Technologijų direktorius

 

 

 

 

 

 

Krypčių vadovai

„Į bendrą aplinką apjungiame skirtingas asmenybes ir įvairias patirtis. Čia, Baltic Amadeus, dirba sąžiningi, motyvuoti, atsakingi žmonės, o tai mums leidžia pasiekti tik geriausių rezultatų.”
LinkedIn >

Arūnas Vrubliauskas

Strateginių konsultacijų vadovas

Dainius Neverbickas
„Baltic Amadeus man yra kaip šeima, kurioje būna ir džiugių, ir sunkių momentų. Visgi, mes išliekame vieningi, nepaisant aplinkybių.”
LinkedIn >

Dainius Neverbickas

Specializuotų sprendimų kūrimo vadovas

„Be abejonės, kad vienas žmogus versle didelių laimėjimų neatneš. Tą gali padaryti tik komanda ir komandinis darbas, tad esu laimingas dirbdamas motyvuotoje komandoje.”
LinkedIn >

Aleksandras Voitechovskis

E.komercijos padalinio vadovas

Mantas Mažūna
„Augimas ir sėkmė nėra susiję. Augama tuomet, kai turi ambicijų ir esi atsidavęs savo tikslui. Aš žinau, jog mano ir BA vertybės sutampa ir mūsų abiejų bendras tikslas – auginti mūsų žmones, mūsų partnerių tinklą, o kartu ir verslą.”
LinkedIn >

Mantas Mažūna

Technologinių konsultacijų vadovas

„Tik atėjusi į BA supratau, kad deklaruojamos įmonės vertybės yra ne tik popieriuje, o geidžiamiausio darbdavio titulas – iš tiesų pelnytas. Visa tai yra stipriausias pamatas tiek prekių ženklo komunikacijai, tiek darbdavio įvaizdžio kūrimui, tiek pardavimų skatinimui.”
LinkedIn >

Skaistė Krikščiūnaitė

Marketingo vadovė

„Nuostabus jausmas turėti komandą, ištroškusią naujų iššūkių ir pergalių.”
LinkedIn >

Alpis Morkūnas

Viešojo sektoriaus sprendimų vadovas

„Kiekvieną dieną augame ir tobulėjame – būtent tai Baltic Amadeus vertinu labiausiai. Visos dienos čia skirtingos, visuomet norime padaryti daugiau vardan darbuotojų ir klientų gerovės.”
LinkedIn >

Vaiva Kubilaitė

Progress OpenEdge padalinio vadovė

„Būdama Baltic Amadeus komandoje galiu kurti, augti ir keisti. Mano motyvuoja ir sumani komanda kasdien skatina mane tobulėti ir žengti pirmyn.”
LinkedIn >

Gintarė Milkevičiūtė

FinCell padalinio vadovė

 

Socialinė atsakomybė

Social responsibility
 •  
 • Būti atsakingiems už tuos, kurie kartu su mumis kuria rytdieną – tai mūsų socialinės atsakomybės pagrindas, kurį įgaliname: 
 • Skaitydami paskaitas universitetuose ir dalyvaudami jų organizuojamuose renginiuose;
 • Globodami moksleivių matematikos ir informatikos olimpiadas „Logo“ ir „Bebras“;
 • Palaikydami Lietuvos autizmo asociaciją „Lietaus vaikai“;
 • Remdami geriausią Vilniaus vandensvydžio klubo komandą „Baltic Amadeus“;
 • Prisidėdami prie Lietuvos mokslų akademijos organizuojamų mokslinių konferencijų;
 • Vykdymi iniciatyvą „Good Vibes Season“, kurios metu organizuojame ir prisijungiame prie įvairių vaikų, senolių laisvalaikio veiklų bei pagalbą teikiančių organizacijų.

Mūsų istorija

Pasiekimai

Sertifikatai

Microsoft Gold
Project PLUS
UML
Drupal
Microsoft Partner
ISTQB
Udemy
Erlang
C EH
Oracle
CBAP
ScrumMaster
Microsoft professional

Apdovanojimai

 • Narystės
 • Asociacijos „Infobalt“ narys
 • Visorių informacinių technologijų parko dalininkas
 • AHK Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje narys
 • Švedijos prekybos rūmų Lietuvoje narys