Slapukai

PavadinimasDomenasRūšisApibrėžimasSaugojimo terminas
_gawww.ba.ltAnalitinisŠis slapukas įdiegtas „Google Analytics“. Jis naudojamas norint skaičiuoti lankytojus, fiksuoti seanso, kampanijos duomenis ir stebėti bei analizuoti svetainės naudojimą. Slapukas saugo informaciją anonimiškai ir priskiria atsitiktinai sugeneruotą skaičių unikaliems lankytojams identifikuoti.2 m.
_gidwww.ba.ltAnalitinisŠis slapukas įdiegtas „Google Analytics“. Jis naudojamas saugoti informacijai apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine, ir padeda sukurti analizės ataskaitą apie svetainės veiklą. Surinkti duomenys, įskaitant lankytojų skaičių, iš kokios svetainės lankytojas atvyko ir kitas lankytas svetaines, yra anoniminiai.1 d.
_hjidwww.ba.ltAnalitinisHotjar slapukas, kuris nustatomas klientui pirmą kartą patekus į puslapį su Hotjar įrašu. Jis naudojamas norint išsaugoti Hotjar vartotojo ID, unikalų tai svetainei naršyklėje. Tai užtikrina, kad paskesnių apsilankymų toje pačioje svetainėje elgsena bus priskiriama tam pačiam vartotojo ID.1 m.
_hjTLDTestwww.ba.ltFunkcinisPagal Hotjar įrašą bandoma nustatyti bendriausią slapukų kelią, kuris turėtų būti naudojamas vietoje puslapio pavadinimo (page hostname). Tai daroma tam, kad slapukus būtų galima bendrinti subdomenuose (jei taikoma). Norint tai nustatyti, bandoma išsaugoti slapuką _hjTLDTest skirtingoms URL pakaitinėms alternatyvoms, kol tai nepavyksta. Po šio patikrinimo slapukas pašalinamas.Sesija
pll_languagewww.ba.ltFunkcinisŠį slapuką nustato „Polylang“ papildinys „WordPress“ valdomoms svetainėms. Slapukas saugo paskutinio naršyto puslapio kalbos kodą.1 m.
cookies_and_content
_security_policy
www.ba.ltFunkcinisŠis slapukas naudojamas saugoti vartotojo slapukų nustatymams.1 m.
_gawww.enjoyit.ltAnalitinisŠis slapukas įdiegtas „Google Analytics“. Jis naudojamas norint skaičiuoti lankytojus, fiksuoti seanso, kampanijos duomenis ir stebėti svetainės naudojimą svetainės analizės ataskaitai. Slapukas saugo informaciją anonimiškai ir priskiria atsitiktinai sugeneruotą skaičių unikaliems lankytojams identifikuoti. 2 m.
_gidwww.enjoyit.ltAnalitinisŠis slapukas įdiegtas „Google Analytics“. Jis naudojamas saugoti informacijai apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine, ir padeda sukurti analizės ataskaitą apie svetainės veiklą. Surinkti duomenys, įskaitant lankytojų skaičių, iš kokios svetainės lankytojas atvyko ir kitas lankytas svetaines, yra anoniminiai. 1 d.
_gatwww.enjoyit.ltAnalitinisSlapukas naudojamas norint apriboti „Google Analytics“ užklausų rodiklį. 1 min.
_fbp www.enjoyit.ltRinkodarosŠis slapukas nustatytas „Facebook“ reklamos pristatymui, kai po apsilankymo svetainėje, naudotojas lankosi „Facebook“ arba kitoje skaitmeninėje platformoje, palaikančioje „Facebook“ reklamą.3 mėn.
AWSALBCORSwww.subscriptions.
smartrecruiters.
com
FunkcinisŠis slapukas naudojamas „Amazon Web Services“ teikiamoms apkrovos balanso paslaugoms, siekiant optimizuoti vartotojo patirtį.7 dienos
AWSALBwww.subscriptions.
smartrecruiters.
com
FunkcinisŠis slapukas naudojamas „Amazon Web Services“ programos apkrovos balanso reguliavimui.7 dienos