Perkelkite savo skaitmeninius sprendimus į debesį: platus debesijos paslaugų spektras jūsų verslo tikslams įgyvendinti

Siūlome platų debesijos paslaugų pasirinkimą. Išnaudokite viešosios debesijos technologijų galimybes jūsų verslo sėkmei – padėsime jums sukurti naujus produktus arba perkelti esamas aplikacijas į debesį. 

Turime didesnę nei penkerių metų patirtį debesijos srityje. Sėkmingai perkelsime jūsų IT ekosistemą į pasaulinės rinkos lyderių AWS ir Microsoft Azure debesijos infrastruktūrą. 

Profesionaliai atliksime įvairias debesijos paslaugas  –  nuo situacijos analizės ir verslo poreikių išgryninimo iki IT ekosistemos perkėlimo, modernizavimo ir tolimesnės priežiūros. Taip pat suteiksime reikalingas žinias jūsų sėkmingam darbui su naująja debesijos infrastruktūra. 

Siūlome jums profesionalias debesijos paslaugas

Išbandykite pilną debesijos paslaugų paketą. Atliksime jūsų sistemų perkėlimą į debesijos infrastruktūrą. Taip pat automatizuosime pasikartojančias užduotis ir taip palengvinsime infrastruktūros priežiūrą bei sumažinsime žmogiškųjų klaidų tikimybę.   

Pasinaudokite kokybiškomis debesijos paslaugomis ekonomiškai patraukliomis sąlygomis. Visus darbus įvykdysime per verslui tinkamą terminą. 

Profesionalus konsultavimas  

Ketinate perkelti ar kurti naujus sprendimus viešojoje debesijoje? Mes išanalizuosime jūsų IT infrastruktūros situaciją ir išgryninsime debesijos teikiamas galimybes. Taip pat įvertinsime saugumo ir atitikties reikalavimus bei parengsime jūsų verslui tinkamą  techninį sprendimą. 

Konsultavimo paslaugos: 

Modernizavimas ir perkėlimas  

Ieškote, kas galėtų įvykdyti IT sistemų perkėlimo į debesį projektą? Esame pasiruošę atlikti jūsų IT ekosistemos perkėlimą į pasirinktą debesijos infrastruktūrą. Vykdysime nuoseklų planavimą ir bandomųjų projektų diegimus (PoC). Taip pat garantuosime į debesiją perkeltų programų funkcionalumą.  

Modernizavimo ir perkėlimo paslaugos: 

Optimizavimas ir automatizavimas 

Mes teikiame tik aukšto patikimumo sprendimus. Efektyviai išnaudokite IT infrastruktūros valdymą debesyje – optimizuosime jūsų sistemų našumą ir resursų panaudojimą. Užtikrinsime technologinių įrankių diegimą ir taip padėsime jums proaktyviai stebėti ir valdyti infrastruktūrą.    

Optimizavimo ir automatizavimo paslaugos:  

Priežiūra ir aptarnavimas 

Ieškote, kas nuolat rūpintųsi jūsų infrastruktūros būkle? Siūlome nuolatinę debesijos infrastruktūros priežiūrą bei sprendžiame iškilusias problemas pagal sutartą paslaugų lygį (SLA). Periodiškai analizuojame ir paslaugų apžvalgos susitikimuose pristatome siūlomus infrastruktūros patobulinimus. Pagal susitarimą teikiame infrastruktūros priežiūros paslaugas nestandartinėmis darbo valandomis.  

Priežiūros ir aptarnavimo paslaugos:

Debesijos paslaugos – teisingas pasirinkimas, jei jūsų verslas siekia:

  • Plėstis užsienio rinkose. Galėsite greitai diegti techninius sprendimus bei užtikrinti jų našumą nepriklausomai nuo geografinio regiono.
  • Lankstumo. Greitai prisitaikysite prie besikeičiančių verslo poreikių ar rinkos situacijos. Debesijos paslaugos leis lengviau tobulinti jau sukurtus techninius sprendimus.
  • Pakeisti išlaidų struktūrą ir jas optimizuoti. Išvenkite kapitalo investicijų jas keičiant kintamosiomis išlaidomis. Mokėkite tik už sunaudotus resursus (pay-as-you-go) ir taip sumažinkite bendras IT infrastruktūros išlaikymo išlaidas.
  • Spartinti produktų kūrimą. Veiksmingai kursite skaitmeninius produktus bei daug greičiau pristatysite juos rinkoje. Debesijos paslaugos taip pat padės užtikrinti jūsų kuriamų produktų saugumą skaitmeninėje aplinkoje.
  • Optimizuoti infrastruktūros valdymą. Viešosios debesijos įrankiai leis efektyviau valdyti infrastruktūrą ir taip sumažinti administravimo išlaidas.
  • Kurti naujoves. Išnaudokite neribotus debesijos paslaugų teikėjų resursus bei technologinius įrankius. Debesijos suteikiami ištekliai jums leis lengviau eksperimentuoti ir kurti inovatyvius sprendimus.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Strateginiai tikslai. Skirkite didžiausią dėmesį verslo strategijos kūrimui ir įgyvendinimui. Tuo tarpu mes pasirūpinsime technine infrastruktūra ir tinkamu jos išnaudojimu.
  • Visos IT paslaugos. Siūlome visas reikalingas IT paslaugas projekto įgyvendinimui – nuo konsultacijų, architektūros kūrimo iki programavimo, infrastruktūros diegimo, migravimo bei priežiūros paslaugų.
  • Optimalaus sprendimo galimybė. Dirbame su įvairiais debesijos paslaugų teikėjais, todėl pasiūlysime geriausią jūsų atvejui tinkantį sprendimą. Remiantis savo verslo poreikiais galėsite išnaudoti skirtingus produktus ir technologijas.
  • Kokybė. Esame įgiję įvairius kokybės, projektų valdymo ir saugumo sertifikatus. Mūsų sprendimus kuria ir diegia debesijos ekspertai – taip garantuojamas kokybiškų debesijos praktikų įgyvendinimas.

Mūsų partneriai ir technologijos

Aptarkime naujas galimybes jums

Norite pasikonsultuoti ar turite papildomų klausimų? Susisiekite jums patogiu būdu jau šiandien.

Rezervuoti laiką

+370 5 2 780 400
info@ba.lt