Krizių valdymo sprendimas padės išvengti ekstremalių situacijų

Baltic Amadeus sukūrė unikalų krizių valdymo IT sprendimą, skirtą užkirsti kelią grėsmėms ir rizikoms kylančioms mokyklose, ligoninėse ir kitose viešose erdvėse.

Vienas didžiausių šiandienos iššūkių – užtikrinti saugumą, užkertant kelią potencialioms grėsmėms. Mūsų IT profesionalų komanda sukūrė IT sprendimą, kuris iš anksto įspėja apie pavojų ir padeda suvaldyti iškilusią riziką. Sprendimas gali būti naudojamas institucijose ir organizacijose apsisaugant nuo teroristinių atakų ir kitokių ekstremalių situacijų.

Šis sprendimas gali būti naudojamas valdant krizes bet kurioje šalyje, palaikant nacionalinį ir regioninį saugumą. Asmuo, atsidūręs ekstremalioje situacijoje, reaguoja išsiųsdamas pavojaus pranešimą. Sistemos mechanizmas iš karto sureaguoja į gautą pranešimą, išsiunčia pranešimus atitinkamoms institucijoms, įrašo garsinę ir vaizdinę informaciją, padeda išvengti negatyvių pasekmių.

Daugiau nei 30 metų patirties, 500+ sėkmingai įgyvendintų projektų ir 96% klientų, kurie mus rekomenduoja, leidžia mums įgyvendinti jūsų verslo skaitmeninę transformaciją.

Sprendimas buvo sukurtas Android ir iOS išmaniosioms platformoms bei pritaikytas visoms kompiuterių naršyklėms, turi integracines sąsajas tiek su IP telefonais, švietimo įstaigose esančiomis garsinėmis informavimo sistemomis, tiek ir su reikiamomis išorinėmis organizacijomis.

Įgyvendinimas

Šio sprendimo įgyvendinimo etapai priklauso nuo pradinės analizės rezultatų. Jeigu jos metu paaiškėja, kad klientų pozicionavimo sprendimai yra tapatūs, tokiu atveju diegimo etapas supaprastėja iki serverio paruošimo darbų. Tačiau esant būtinos įrangos nesutapimams, jau reikalingi papildomi integraciniai paruošiamieji darbai.

Nuolat modernėjant ir atsinaujinant programinei įrangai, siūlome ne tik sistemos diegimo, bet ir priežiūros, palaikymo bei vystymo paslaugas.

Rytojus priklauso lyderiams. Siekiate jais būti? SUSISIEKITE >