Verslo skaitmenizavimas. Paprastai.

Esame jūsų technologinis partneris.

Jūsų išskirtinės patirtys, gaunant visas IT paslaugas ir strategines konsultacijas – iš vienų rankų.

Paslaugos

Reiklumas darbo kokybei, turimų žinių galia valdomos technologijos, profesionali ir kūrybiška komanda bei geriausias rezultatas klientui – pagrindiniai Baltic Amadeus teikiamų paslaugų prioritetai.

Programinės įrangos kūrimas

Esame programinės įrangos kūrimo ekspertai, siūlantys individualizuotus IT sprendimus, kurie teikia vertę bei investicijų grąžą.

daugiau

E-komercijos sprendimai

Kad ir kokie bebūtų jūsų verslo poreikiai, mes padėsime jį greitai ir efektyviai perkelti į skaitmeninę erdvę. Nesvarbu, ar jums reikia paprastos e-parduotuvės, ar kompleksiško, integruoto sprendimo – mes pasiruošę padėti.

daugiau

UI/UX paslaugos

Derindami naujausias technolines ir dizaino tendencijas, suriame vartotojų patirties sprendimus tam, kad jūsų internetinės svetainės naudotojai taptų pirkėjais.

daugiau

Interneto svetainės

Mūsų tikslas – jūsų verslo perkėlimas į skaitmeninę erdvę. Tik taip šiandien išliksite matomi ir konkurencingi.

daugiau

Programinės įrangos priežiūra

Tik profesionali jūsų IT sprendimų priežiūra gali užtikrinti, kad bus įdiegti naudingi atnaujinimai. Kitaip tariant, IT pagalba užtikrina, kad jūsų IT infrastruktūra veiktų efektyviai, sklandžiai ir būtų patikima.

daugiau

IT konsultacijos

Technologinis pasirengimas ir įmonės IT strategija gali padėti siekti ilgalaikių verslo tikslų ir nugalėti skaitmeninius iššūkius.

daugiau
0+

įgyvendintų projektų

0+

klientų

0%

klientų rekomendacijų reitingas

0+

darbuotojų

Sprendimai

Šiuolaikiškumas, skaidrumas, saugumas, tinkamas organizacijos informacijos ir veiklos valdymas bei konkurencinis pranašumas – uždaviniai, kuriuos išsprendžia Baltic Amadeus siūlomi sprendimai.

Mūsų klientai

Kiekvienas verslas yra pagrįstas abipusiu pasitikėjimu.

Daugiau
Wallenius Wilhelmsen
Luminor
Telia
SEB
ECOsubsea
Omnicus
TATA consultancy services
Bite
Simcom
Eldes
Axioma
DNB

Turime Tau darbo

Mes kasdien mėgaujamės tuo, kaip gyvename ir tuo, ką darome. Išskirtinio bendravimo dėka, klientai tampa mūsų komandos dalimi, o įsitraukę darbuotojai – visos kompanijos sėkmės garantu. Visa tai mes vadiname vienu žodžiu - EnjoyIT.

atverti

Mūsų rinkos