Vilniaus MSC „Baltic Amadeus“ 12 kartą iš eilės iškovojo pergalę
2018 05 09Lietuvos vandensvydžio čempionate, šį kartą vykusiame Alytaus laisvalaikio ir rekreacijos centro baseine, 12 kartą iš eilės ant aukščiausio nugalėtojų pakylos laiptelio lipo Vilniaus MSC „Baltic Amadeus“.
Tris dienas vykusio įnirtingo turnyro metu, dar iki finalinių varžybų Vilniaus MSC „Baltic Amadeus“ tapo finalinio etapo lyderiais, o sekmadienį komanda šventė pergalę, finale nugalėjusi Elektrėnų VK „Žaibas“ rezultatu 11:7. Kova buvo sudėtinga ne tik dėl to, jog abiejose komandose žaidė rezultatyviausi turnyro vandensvydininkai, tačiau vilniečių kelią pergalės link sunkino ir vartininko netektis.
Šis sezonas Vilniaus MSC „Baltic Amadeus“ buvo ypatingai sunkus: baseino, žaidėjų trūkumas, vartininkus persekiojusios traumos ir ligos, tačiau reikiamu momentu komanda sugebėjo mobilizuotis ir sužaisti geriausią savo žaidimą.
Naujausi įrašai
-
Verslo lyderystė krizės metu. Ko šiandien galime pasimokyti iš šimto metų senumo istorijos?
2021 03 19Sutarkime dėl sąvokų: vadovas ir lyderis nėra tapatu. Vis dėlto, krizės metu būtent vadovai-lyderiai ir jų savybės yra tai, kas padeda valstybėms ir verslo įmonėms prisitaikyti ir atsilaikyti.
Daugiau -
Laisvėjantis karantinas atneša pokyčius: į biurus grįš ne visi
2021 03 16Karantinui laisvėjant vis daugiau įmonių ruošiasi darbuotojų sugrįžimui į biurus. Tačiau beveik metus trunkantis darbo iš namų režimas nepraeis be pėdsakų – „Randstat Workmonitor“ apklausa rodo, kad net 35 proc. darbuotojų tikisi po pandemijos dirbti hibridiniu režimu, t.y. derinti darbą biure ir namuose.
Daugiau -
Iššūkis IT sektoriuje – stiprinti darbuotojų lojalumą
2021 03 05Informacinių technologijų specialistai jau dešimtmetį yra viena iš populiariausių ir paklausiausių profesijų Lietuvoje. Lietuvoje IT sektorius auga – šalis patraukli užsienio įmonėms, startuoliams, todėl konkurencija dėl IT profesionalų aštrėja, o personalo specialistams tenka skirti daugiau dėmesio skiria jau esamų darbuotojų išsaugojimui.
Daugiau