Vienoje didžiausių NATO konferencijų ir Baltic Amadeus vardas

2019 06 13

NITEC19 renginys, organizuotas NATO komunikacijos ir informacijos agentūros (NCI) gegužės 20-22 d. Osle, sukvietė daugiau nei 700 vyriausybių atstovų, karinių ir pramonės lyderių, kad aptartų galimas partnerystes ir verslo galimybes. Trijų dienų gynybos pramonės konferencijoje daugiausia dėmesio buvo skirta technologijų ir verslo praktikos tobulinimui, siekiant sustiprinti NATO operacijas Šiaurės Europoje.

Šie susitikimai yra puiki galimybė inovacijas kuriančioms įmonėms ieškoti sinergijos ir naujų nišų sėkmingoms partnerystėms. Tokie renginiai kaip NITEC, yra labai svarbūs NATO kaip organizacijai, nes norint pasiruošti sėkmingai Aljanso ateičiai – reikalinga kiekvieno iš mūsų pagalba.

Vidar Hole – Wilnor Govermental Services generalinis direktorius „High North Technology Ultramarathon“ panelinėje diskusijoje pristatė „HOBS“ – priimančios šalies palaikymo ir atsiskaitymų IT sistemą. Naudojant internetinę platformą, kuria siekiama supaprastinti anksčiau egzistavusį sudėtingą procesą, HOBS užtikrina efektyvumą ir skaidrumą visoms pratybose dalyvaujančioms šalims prieš karines operacijas, jų metu ir po jų. Ši unikali platforma buvo sukurta WGS bendradarbiaujant su „Baltic Amadeus“. Kaip teigia pats Vidar Hole: „Ši technologinė naujovė palengvina užsakymo procesą prieš pratybas, jų metu bei atsiskaitymus joms pasibaigus tiek dalyvavusioms ir priimančioms šalims.“

HOBS platforma buvo sukurta išnagrinėjus kliento verslo specifiką ir procesus, BA pasiūlė sujungti visus užsakymo, patvirtinimo, registracijos, užsakymo valdymo ir kitus procesus, tokiu būdu išsprendžiant praeityje iškildavusias problemas. Svarbu paminėti, kad ši platforma leidžia klientui veikti per vieną integruotą duomenų rinkinį. E-komercijos platforma palengvina ir pagreitina gavėjui paslaugų ir atsiskaitymų atsekamumą. Šios ypatybės leidžia klientui greitai ir efektyviai įgyvendinti procesus, kurie yra ypač svarbūs didelio masto karinėse pratybose.

Man ir Baltic Amadeus komandai tai buvo pirmasis su gynyba susijęs renginys. Jis buvo labai įdomus, praturtinantis, pilnas įkvepiančių pokalbių, motyvuojančių susitikimų ir pasaulinės klasės lyderių, ir gynybos pramonės specialistų pranešimų. Tai, be abejonės, vienas geriausių renginių susijusių su gynybos technologijomis.

Visiems tiems, kurie domisi bendradarbiavimo galimybėmis su NATO, sužinokite daugiau NCIA svetainėje arba susitikime #NITEC20 Ostine, Teksase!