VANDENSVYDŽIO TURNYRE „BALTIC AMADEUS TAURĖ – 2016“ LIETUVIAI LIKO ANTRI

2016 10 31 · 1 minutės

Spalio 30 dieną baigėsi XVIII-asis tarptautinis vandensvydžio turnyras „Baltic Amadeus taurė – 2016“, kuriame varžėsi šešios jaunimo iki 17 metų rinktinės iš keturių valstybių: Lietuvos, Lenkijos, Škotijos bei Baltarusijos. Visą turnyrą be pralaimėjimų žaidusi Lietuvos rinktinė finale nusileido Baltarusijos I komandai ir bendroje įskaitoje liko antra.

Lietuvos komanda, treniruojama trenerių Nerijaus Papaurėlio ir Tadeuš Pašuk, dėl sudėtingų treniruočių sąlygų, turnyrui ruoštis pradėjo tik spalio pradžioje. Džiugu tai, kad per tokį trumpą laikotarpį, komandai pavyko pasiekti puikią sportinę formą ir pademonstruoti pergalingus rezultatus. Iškovotos keturios pergalės: nugalėti Škotai 12-8, Baltarusijos antroji rinktinė 14-13, įveikta Lenkijos II 12-11, bei Lenkijos pirmoji 8-4 rinktinės. Nuo pirmosios vietos mūsiškiai atsiliko vos dviem taškais.

„Džiaugiamės matydami, jog mūsų nuolatinė parama, skirta ne tik vandensvydžiui, bet ir jaunų, gabių žmonių ugdymui, kasmet duoda gerų rezultatų. Žinome, kaip svarbu palaikyti teisingas iniciatyvas, įvertinti, paskatinti ir motyvuoti veiklų jaunimą, todėl tikimės, kad šis Baltic Amadeus taurės turnyras padės užaugti dideliems Lietuvos vandensvydžio talentams“ – kalbėjo Baltic Amadeus personalo ir marketingo vadovas Darius Dužinskas.

Šios varžybos, tai vienas iš etapų, kuriuo metu komanda ruošiasi lapkričio pabaigoje Suomijoje vyksiančiam Europos Šiaurės ir Baltijos jūros šalių čempionatui.