Trijų ketvirčių rezultatai „Baltic Amadeus“ žada rekordines metų pajamas

2019 11 11 · 2 minutės

Per tris šių metų ketvirčius įmonės „Baltic Amadeus“, kuriančios informacinių technologijų sprendimus, pajamos perkopė 8 mln. eurų ir buvo 80 proc. didesnės lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Bendrovės generalinis direktorius Andžej Šuškevič teigia, kad augantį verslo pagreitį lemia sėkmingai sprendžiami klientų skaitmenizacijos poreikiai, tarptautiniai projektai ir nuolat stiprinama įmonės talentų komanda.

„Esame informacinių technologijų rinkos senbuviai ir ilgametė patirtis mums leidžia gerai suvokti įvairių skaitmenizacijos sprendimų raidą bei pritaikymo galimybes. Išanalizavę klientų poreikius, padedame jiems spręsti verslo iššūkius IT priemonėmis – vis dažniau ne tik siūlome ir įgyvendiname konkrečius sprendimus, bet ir konsultuojame savo klientus bei partnerius situacijose, kai jie ieško inovatyvesnių būdų savo verslo tikslams pasiekti“, – sako „Baltic Amadeus“ vadovas A. Šuškevič.

Bendrovės generalinis direktorius pastebi, kad skaitmenizacija aktyviai plinta skirtingose industrijose, o sektorių lyderiai ieško priemonių veiklos efektyvumui didinti, diegia inovacijas ir įgyvendina pokyčius. Dėl to auga individualių ir specializuotų IT sprendimų poreikis, jaučiama labai aktyvi sparčios veiklos duomenų analizės, debesijos, informacijos saugumo ir daugiakanalės platformos („Omnichannel“) sprendimų, daiktų interneto (IoT) bei mobilių technologijų paslaugų paklausa.

Bendrovė prognozuoja, kad dvejų pastarųjų metų rezultatai bus patys geriausi per visą įmonės veiklos istoriją, o 2019 metų pajamos bus daugiau negu dvigubai didesnės negu 2017 metų.

Taip pat tvariai auga „Baltic Amadeus“ komanda. 2019 metų rugsėjį bendrovėje dirbo 190 darbuotojų – beveik ketvirtadaliu daugiau negu prieš metus. „Dauguma naujų darbuotojų aktyviai įsitraukia į įmonės veiklą ir suteikia mūsų proveržiui dar daugiau energijos bei vertingų idėjų. Taigi tampame lankstesni ir išradingesni, ambicingai žengiame į naujas rinkas, įgyvendiname stambius projektus ir nuolat mokomės“, – dalijasi A. Šuškevič.

„Baltic Amadeus“ vadovo teigimu, įvairūs skaitmenizacijos sprendimai, tarkim, debesija, dirbtinis intelektas ar daiktų internetas verslui atveria visiškai naujų galimybių, apie kurias dar visai neseniai buvo tik kalbama, o šiandien tai – realūs ir sklandžiai veikiantys sprendimai. „Parodydami klientams, kokią naudą gali suteikti skaitmenizacija, siekiame sukurti kuo aukštesnę pridėtinę vertę – savo patirtį, įgūdžius ir naujausias žinias paverčiame išskirtinėmis paslaugomis“, – pabrėžia A. Šuškevič, pastebintis, kad įgyvendintų projektų sėkmė padeda pritraukti naujus klientus ir partnerius Lietuvoje bei užsienyje. Šiuo metu „Baltic Amadeus“ bendradarbiauja su beveik 40 partnerių Lietuvoje, Lenkijoje, Indijoje ir kitose šalyse.

Šiemet bendrovė iš projektų užsienyje uždirbo daugiau negu Lietuvos rinkoje – paslaugų eksporto dalis sudarė per 59 proc. visų pajamų, kai tuo pačiu laikotarpiu pernai buvo 46,6 procento.

Iš viso per devynis šių metų mėnesius „Baltic Amadeus“ bendrasis pelnas pasiekė 2,8 mln. eurų – 25 proc. didesnis negu per tą patį laikotarpį pernai.