Specialus pasiūlymas įmonėms, svarstančioms perkelti savo skaitmeninius sprendimus į debesį

2022 09 22 · 2 minutės

Su sparčiu elektros energijos kainų augimu brangsta ir IT infrastruktūros serverių išlaikymas. Nuosavo duomenų centro išlaikymas reikalauja papildomų energetinių resursų ne tik įrangai aprūpinti, tačiau ir aušinimui bei rezerviniam sprendimui išlaikyti. Lietuvos bendrovės jau dabar ieško alternatyvų, kaip galėtų pakoreguoti elektros suvartojimo kiekius. Viena iš jų — debesijos sprendimai, kurie gali padėti ne tik sumažinti išlaidas, tačiau ir pasiekti didesnį veiklos efektyvumą.  

„Baltic Amadeus“, bendradarbiaudama su „Microsoft“, siūlo Lietuvos įmonėms ir organizacijoms nemokamai užsisakyti debesijos vertinimo paslaugas. Priklausomai nuo jūsų poreikių ir verslo situacijos, galėsite pasirinkti iš keturių skirtingų debesijos analizių.  

Pastebime, kad bendrovės Lietuvoje dažnai susiduria sunkumais siekdamos perkelti arba modernizuoti savo skaitmeninius sprendimus debesyje. Matydami šiuos iššūkius norime pasiūlyti pagalbą toms įmonėms, kurios nori žengti tvirtą žingsnį skaitmeninės transformacijos link,“ — sako Debesijos paslaugų plėtros vadovas Robertas Skardžius. 

4 analizės pasiūlymai, padėsiantys užtikrinti jūsų verslo augimą   

Organizacijos gali rinktis iš keturių skirtingų Microsoft sprendimų analizių: 

#1 Programų ir duomenų bazių modernizavimo analizė   

Ši analizė padės įsivertinti, kokias programas ar duomenų bazes ir kaip galima būtų modernizuoti. Analizės metu ne tik gausite išsamią informaciją apie sistemas, bet ir individualiai paruoštą migravimo planą. 

#2 IT infrastruktūros ir duomenų perkėlimo analizė 

Analizė yra orientuota į IT infrastruktūrą nuosavame duomenų centre siekiant įvertinti galimybes perkelti ją į debesį. Surinktos informacijos pagrindu bus paruoštas individualus planas ir pasiūlymai dėl tolimesnių veiksmų. 

#3 Duomenų analitikos analizė 

Jeigu dabartinis duomenų analitikos ir ataskaitų techninis sprendimas nebeatitinka verslo poreikių, ši analizė padės suprasti kur ir kaip galėtumėte išnaudoti debesijos sprendimus ir kaip prie jų pereiti.  

#4 Debesijos saugumo analizė 

Jau naudojantiems debesijos sprendimus, analizė padės įvertinti esamos infrastruktūros saugumo lygį bei pašalinti trūkumus. Remiantis geriausiomis gamintojo praktikomis bus parengtos rekomendacijos, kurios leis patobulinti esamų sistemų atsparumą išorės grėsmėms ir duomenų nutekėjimui.  

Jei nesate tikri, kuris pasiūlymas jums labiausiai tinka, — Baltic Amadeus ekspertai patars, kurį pasiūlymą pasirinkti arba kuriuos pasiūlymus išmėginti lygiagrečiai. 

Šiuo metu bet kuri iš minėtų analizių atliekama nemokamai. Drauge su JAV programinės ir techninės įrangos gamintojo Microsoftatstovais atliksime jums nemokamą debesijos sprendimų analizę.  

Kodėl Lietuvos įmonėms yra svarbu svarstyti debesijos sprendimus?  

Pasaulinė praktika rodo, kad verslas vis dažniau renkasi debesijos sprendimus. Pavyzdžiui, „Eurostat“ duomenimis, 2021 m. daugiau nei 41% įmonių naudojosi bent viena debesijos paslauga.   

Vis dėlto Lietuvos bendrovės, lyginant su Vakarų Europos įmonėmis, yra gerokai atsargesnės ir rečiau renkasi išbandyti debesijos sprendimus. Tam yra įvairių priežasčių. Vienos bendrovės susiduria su technologiniais ar finansiniais neapibrėžtumais, trukdančiais priimti sprendimus. Kitos — tiki su debesijos sprendimais susijusiais mitais, pavyzdžiui, kad viešojoje debesijoje duomenų saugumo lygis yra mažesnis. Pastarasis mitas yra neteisingas, tačiau tokie ir panašūs klaidingi įsitikinimai stabdo įmones nuo debesijos sprendimų įgalinimo. 

Viešosios debesijos sprendimai suteikia įvairius privalumus jūsų verslui, kaip: 

  • Mažesnės išlaidos;   
  • Aukštesnis IT saugumo lygis;   
  • Padidėjęs darbuotojų produktyvumas;   
  • Visuomet nauja infrastruktūra;   
  • Greitesnis produkto ar paslaugų paleidimas; 
  • Verslo skaitmenizacija;    

Daugiau nei 20 metų sėkmingo bendradarbiavimo su „Microsoft“ 

Jau daugelį metų glaudžiai bendradarbiaujame su „Microsoft“ bei esame įgyję keturias auksinio lygio „Microsoft“ kompetencijas: „Application Development“, „Application Integration“, „Data Analytics“ ir „Cloud Platform“. 

Turėdami platų kompetencijų spektrą ir patirtį vykdant projektus įvairiose industrijose, Baltic Amadeus ekspertai yra pasirengę padėti įgyvendinti jūsų skaitmeninės transformacijos idėjas.    

Jei vis dar abejojate ar turite papildomų klausimų apie debesijos sprendimus, susisiekite su Baltic Amadeus komanda. Mielai pakonsultuosime ir pasiūlysime jums tinkamiausią variantą. 

Aptarkime naujas galimybes jums

Norite pasikonsultuoti ar turite papildomų klausimų? Susisiekite jums patogiu būdu jau šiandien.

Rezervuoti laiką

+370 5 2 780 400
info@ba.lt