NAUJAS KOMUNIKACIJOS SPRENDIMAS PAKEISIANTIS TĖVŲ IR ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ BENDRAVIMĄ

2016 08 23 · 2 minutės

UAB Baltic Amadeus, įgyvendino Norvegijos kompanijos C-Effective inicijuotą projektą ir pristatė įvairių tipų organizacijoms skirtą web sprendimą bei mobiliąją aplikaciją „FamWeek“. Tai įrankis, kuris supaprastins komunikacijos bei informacijos administravimą tarp skirtingų suinteresuotų šalių ir institucijų, palengvins šeimų dienotvarkės planavimą, bei veiks kaip prevencinė vaikų saugumo priemonė.

Užsakovas ieškojo inovatyvios sistemos, kuri užtikrintų patikimą, greitą ir efektyvų ryšių valdymą tarp tėvų ir įvairių tipų ugdymo įstaigų ir būtų lengvai adaptuojama kiekvieno jos vartotojo poreikiams. Baltic Amadeus sukūrė Drupal 7 pagrindu veikiantį sprendimą, pritaikytą Android ir iOS išmaniosioms platformoms, kurį naudojančios organizacijos gali lengvai atlikti esamų ir naujų narių asmeninės informacijos apžvalgą ar registraciją, valdyti atsiskaitymus už suteiktas paslaugas, rašyti ir gauti žinutes, dalintis vaizdo medžiaga, kalendoriaus įrašais ir kt. Tuo tarpu tėvai gali būti tikri, kad nepraleis jiems siunčiamos aktualios informacijos ir ras ją vienoje vietoje, apie svarbius įvykius gaus pranešimus į mobiliuosius įrenginius, galės keisti vaikų užimtumo veiklas, susieti jų užimtumo kalendorių su šeimos kalendoriumi, komunikuoti tiek su ugdymo įstaigomis, tiek ir su kitais tėvais, kurti įvykius, inicijuoti bendrus renginius ir pan.

Ypatingai svarbu tai, kad nuo atvykimo į įstaigą iki išvykstant iš jos, atsakingi asmenys sistemoje privalo pažymėti apie pasikeitusią vaiko buvimo vietą (išeinant į lauką, užsiėmimą, ekskursiją, namo ir pan.). Tokiu būdu, tėvai yra nuolat informuojami apie savo vaikus ir gali būti tikri dėl jų saugumo.

C-Effective vadovė Kari Bech-Moen džiaugėsi sėkmingais projekto „FamWeek“ rezultatais: „Esu labai patenkinta projekto įgyvendinimui pasirinkusi Baltic Amadeus komandą, kurios sukurtas produktas gerokai supaprastino ne tik mano pačios, bet ir daugelio kitų užimtų šeimų kasdienybę. Šios abipusiai sėkmingos tarptautinės partnerystės dėka ne tik toliau vystome sprendimo funkcionalumą, bet ir kartu galvojame apie naujo, visiškai unikalaus produkto kūrimą.“

„Džiaugiuosi, jog Baltic Amadeus komandos profesionaliai įgyvendinami sprendimai ne tik kuria pridėtinę vertę jų užsakovams ir vartotojams, bet ir realiai prisideda prie šiuo metu visame pasaulyje aktualios saugumo prevencijos užtikrinimo.“ – teigė Baltic Amadeus generalinis direktorius Andžej Šuškevič.

Šiuo metu Norvegijos darželiams ir mokykloms yra pristatyta komunikacijos ir administracinės platformos „FamWeek“ bandomoji beta versija. Planuojama, kad jau po kelių mėnesių sistema bus pradėta platinti ne tik Norvegijoje, bet ir kitose Šiaurės Europos šalyse.