„Moderniausias darbdavys 2017” titulas – Baltic Amadeus rankose

2017 10 17 · 1 minutės

Pirmą kartą Lietuvoje portalo vz.lt, ir modernaus verslo komplekso „Park Town“ organizuotame „Moderniausias darbdavys 2017“ konkurse, nugalėtojo ir moderniausio darbdavio titulas atiteko Baltic Amadeus.

„Esame inovatoriai, kurie mėgsta iššūkius. Šis konkursas – buvo vienas tokių. Mūsų įmonės veiklos įvertinimas atrankos etape ir patekimas tarp 16 stipriausių Lietuvos įmonių, mums jau buvo didelis laimėjimas“, – džiaugėsi įmonės generalinis direktorius Andžej Šuškevič. „Nors varžėmės srityse, kuriose esame stiprūs – įmonės socialinės atsakomybės veikla, investicija į darbuotojų darbo ir poilsio sąlygas, motyvavimo programas bei personalo valdymo strategiją – konkuruoti su kitais rinkos lyderiais nebuvo lengva. Išskirtinumas iš kitų ir buvimas moderniausiais, pirmiausia savo darbuotojų, o ir visuomenės akyse, pasiekiamas tik ilgo ir nuoseklaus darbo, kuris neliko nepastebėtas, dėka“, – tęsė A. Šuškevič.

Konkurso rezultatai parodo ir tai, jog Baltic Amadeus turi ją atstovaujančius 128 ambasadorius, kurie didžiuojasi savo įmone ir mėgaujasi jiems suteikiama laisve ir galimybe būti kūrėjais: sprendimų, komandos, įmonės ir ateities.

„Moderniausio darbdavio laimėjimu išreikštas komandos ir visuomenės pasitikėjimas mus įkvepia bei įpareigoja nesustoti kurti inovatyvią, stereotipus laužančią aplinką, kurioje kiekvienas yra svarbus ir ne tik atranda save, bet mėgaujasi tuo ką daro. O didžiausia Baltic Amadeus sėkmės paslaptis ir stiprybė – komanda ir jos vienybė“, – pasididžiavimo laimėjimu ir komanda neslėpė A. Šuškevič”.

Pusantros savaitės trukusiuose rinkimuose už Moderniausią darbdavį 2017 balsavo 2.705 žmonės, o nugalėtojai apdovanoti „Verslo žinių“ konferencijos „Verslas 2018“ metu spalio 17 dieną.