LIETUVOS VANDENSVYDŽIO ČEMPIONATO NUGALĖTOJAI – BALTIC AMADEUS KOMANDA

2016 05 04 · 1 minutės

Baltic Amadeus remiama vandensvydžio komanda „VMSC Baltic Amadeus”, Lietuvos vandensvydžio čempionate įveikė visus varžovus ir dvyliktą kartą tapo šio čempionato nugalėtoja. Šiemet varžėsi šešios įvairaus pajėgumo komandos iš Alytaus, Elektrėnų, Vilniaus ir Kauno. Nepaisant sudėtingų kasdieninių treniruočių sąlygų, „VMSC Baltic Amadeus” savo nepriekaištingu žaidimu ir tinkamu funkciniu pasirengimu įrodė, kodėl yra verti čempionų titulo.

Pasak komandos trenerio Nerijaus Papaurėlio, šis Lietuvos vandensvydžio čempionatas komandai svarbus ne tik apgintu geriausiųjų titulu, bet ir todėl, kad būtent po jo turi paaiškėti galutinė Lietuvos vandensvydžio rinktinės sudėtis, kuri šalies garbę šiais metais gins Europos Sąjungos šalių čempionate, vyksiančiame Maltoje. Rinktinės branduolį sudarys stipriausi „VMSC Baltic Amadeus” komandos žaidėjai.

„Šiemet 85–erių metų jubiliejų švenčiančio Lietuvos vandensvydžio rėmimas yra viena iš prioritetinių Baltic Amadeus socialinę atsakomybę formuojančių sričių. Džiaugiamės, jog ilgametė mūsų įmonės parama šiai sporto šakai ir jaunimo užimtumo skatinimui duoda gerus rezultatus ir įkūnija kertines įmonės puoselėjamas vertybes, tokias kaip tęstinumas, partnerystė ar darni komanda”, – kalbėjo Baltic Amadeus generalinis direktorius Andžej Šuškevič.