„Lewben Group“ ir „Baltic Amadeus“ pradeda bendradarbiavimą: teiks konsoliduotą paslaugą

2017 08 22 · 2 minutės

„Baltic Amadeus” ir tarptautinė kompleksinių verslo paslaugų teikėja „Lewben Group“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Naujieji partneriai padės Lietuvos įmonėms užtikrinti jų valdomų asmens duomenų saugumą ir apsidrausti nuo rizikos, susijusios su netinkamu tokių duomenų tvarkymu.

„Automatizuotai tvarkomų duomenų apimtys kasmet auga. Tai atveria Lietuvos bendrovėms naujų galimybių sėkmingai vystyti verslą, tačiau tuo pat metu išauga ir su netinkama asmens duomenų priežiūra susijusi rizika. Netinkamai apsaugotos interneto svetainės ar vidinės sistemos gali tapti lengvu taikiniu programišiams. Kibernetinės atakos kelia grėsmę ne tik jautriai verslo informacijai ar asmens duomenims, bet ir gali turėti žalingų pasekmių bendrovės IT infrastruktūrai.“, – sakė „Baltic Amadeus“ generalinis direktorius Andžej Šuškevič.

„Lewben Group“ bei „Baltic Amadeus“ siūlys veiksmingas kompleksines teisines, technines bei organizacines priemones, kurios leis užtikrinti įmonių valdomų asmens duomenų saugumą bei jų tvarkymą pagal teisės aktų reikalavimus. Suburta profesionalų komanda atliks įmonių privalomą teisinį bei techninį auditą, parengs reikalingą duomenų valdymo strategiją bei ją įgyvendins.

Šios paslaugos aktualumas grįstas prieš metus priimtu ES Bendrųjų duomenų apsaugos reglamentu, nustatančiu griežtus reikalavimus duomenų tvarkymo saugumui, įpareigojančiu įmones nuolat atlikti poveikio duomenų apsaugai vertinimą, apibrėžė tvarkas, kaip verslo subjektai turi pranešinėti apie asmens duomenų saugumo pažeidimus bei kitas asmens duomenų saugojimo sritis. Įmonės, kurios neatitiks naujojo reglamento reikalavimų, rizikuos savo verslo tęstinumu. Naujasis reglamentavimas įpareigos duomenų valdytojas ne tik įgyvendinti formalius reikalavimus, bet ir turėti įrodymus apie faktišką jų laikymąsi. Tokių įrodymų trūkumas galės užtraukti teisinę atsakomybę.