Kaip nepasiklysti Vokietijos rinkoje?

2019 07 04

Džiaugiuosi, kad Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas bei Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai suteikė progą pasidalinti mintimis apie Vokietijos rinką renginyje „Keliai ir klystkeliai ieškant verslo partnerių Vokietijoje“.

Bandant įsitvirtinti Vokietijos prekybos rinkoje, dažnai susiduriame su tikėtais ir netikėtais sunkumais, tačiau ne visada žinome, kur kreiptis ir kur ieškoti patikimos informacijos. Platformos ir priemonės, kurias aptarėme renginio metu, tikiuosi, prisidės prie sklandesnio projektų vystymo.

Su visais, kurie neturėjo galimybės dalyvauti renginyje, tačiau domisi verslo plėtros galimybėmis Vokietijoje, dalinuosi svarbiausiomis įžvalgomis šia tema:
Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai – vienas iš geriausių prekybos rūmų tinklų tarp Vokietijos ir Lietuvos rinkų. Būkite aktyvūs, apsilankykite #AHK bei verslo galimybių dalinimosi renginiuose, F2F konsultacijose ir būkite pirmieji, kurie sužino visas naujienas.
Versli Lietuva – eksporto guru su nuostabia Lietuvos komercijos atašė Vokietijoje – Šarune Šablevičiene.
„Soft-Landing“ – puiki programa startuoliams ir ekologinių sistemų kūrėjams, norintiems ieškoti naujų rinkų. Išbandykite naujas verslo galimybes!
Badeno-Viurtembergo tarptautinės kompetencijos centras – verslo, mokslo ir mokslinių tyrimų internacionalizavimui.
„GTEC“ – Vokietijos technikos verslumo centras – įkvepia žmones, moko verslininkus ir augina tvarias įmones.
Berlinbalticnordic.net – verslo ir tinklų platforma interaktyviosioms žiniasklaidos kampanijoms, daugiausia dėmesio skiriant žaidimams, startuoliams ir skaitmeninei medijai.
„Startup Autobahn“ – naujovių diegimo platforma, kuri sujungia jaunas įmones su patirties turinčiais verslo partneriais, padedančiais vykdyti kompanijų plėtrą, naudojant naujausias technologijas ir dalinantis patirtimi.

Leiskimės į naujus įdomius nuotykius Vokietijoje drauge!