Baltic Amadeus sukurta interneto svetainė kviečia aplankyti aviacijos muziejų Norvegijoje

2017 05 05 · 2 minutės

Baltic Amadeus įgyvendino dar vieną edukacijai bei visuomenės švietimui skirtą projektą – sukūrė informacinę interneto svetainę su integruota realių skrydžio simuliatorių rezervacijos sistema aviacijos muziejui Norvegijos šiaurėje.

Mūsų klientas yra dviejų organizacijų – FIRST Scandinavia ir Norvegijos Aviacijos muziejaus susivienijimas – Newton Flight Academy. FIRST Scandinavia yra nepelno siekianti organizacija, savo veiklą vykdanti daugiau nei 65 pasaulio miestuose, tokiose šalyse kaip JAV, Jungtiniai Arabų Emyratai, Japonija, Rusiją, taip pat Šiaurės bei Centrinės Europos regionai. Organizacija savo veikla siekia įtraukti vaikus ir jaunimą į mokslinę veiklą ir skatina juos rinktis mokslines profesijas. FIRST Scandinavia bendadarbiaudama su Norvegijos aviacijos muziejumi pradėjo vystyti naują projektą – aviacijos muziejų Norvegijos šiaurėje. Baltic Amadeus komanda klientui sukūrė informacinę interneto svetainę su integruota realių skrydžio simuliatorių rezervacijos sistema.

Įsiklausius į kliento poreikius bei idėjas, buvo nuspręsta sprendimo įgyvendinimui naudoti Umbraco atviro kodo turinio valdymo sistemą. Skrydžių simuliatorių rezervacijos platforma sukurta remiantis .NET technologija. Internetinės svetainės tikslas – pateikti aiškią, suprantamą ir vizualiai patrauklią informaciją apie muziejaus veiklą ir jo siūlomas paslaugas. Muziejaus lankytojai, apsilankę internetinėje svetainėje, turi galimybę kelių žingsnių pagalba rezervuoti realaus skrydžio simuliaciją, pasirinkdami tinkamiausią laiką bei atsiskaitydami už paslaugą banko kortele arba internetinėje mokėjimų platformoje.

Praėjus 10 – čiai mėnesių nuo aviacijos muziejaus atidarymo, Baltic Amadeus sukurtoje interneto svetainėje apsilankė daugiau nei 4000 unikalių lankytojų. Dalis jų naudojosi skrydžių simuliatorių rezervacijos sistema, kuri puikiai atlaikė netgi labai didelius vartotojų srautus.