Baltic Amadeus profesionalų kvalifikacija vertinama tarptautiniais sertifikatais

2019 09 06

Dinamiškoje IT rinkoje įmonės sėkmę garantuoja greita reakcija į kliento poreikius ir kompetetingi darbuotojai, kurie savo kvalifikaciją nuolat siekia įtvirtinti tarptautiniais sertifikatais.

International Institute of Business Analysis (IIBA) – pagrindinė tarptautinė organizacija, sertifikuojanti verslo analitikus.

Lankstumas, bendradarbiavimas, gebėjimas prisitaikyti prie konteksto ir besikeičiančių kliento poreikių, nuolatinis mokymasis ir orientacija į aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas – tai vertybės ir kompetencijos, kurios itin svarbios atliekant verslo analizę Agile aplinkoje. Šių gebėjimų įvertinimas, BA verslo analitikės, Vaidos Stonės, gautas Agile Analysis Certificate (IIBA® – AAC). Sertifikatas patvirtina ir įrodo, jog įmonės specialistai turi stiprias kompetencijas verslo analitikos specializacijoje, taikant Agile principus.

Pasaulyje tokį sertifikatą turi tik 204 žmonės, o Lietuvoje – vienintelė Vaida. Tokie – mūsų įmonės specialistų – gaunami įvertinimai yra itin svarbūs įmonės tolimesnės sėkmės veiksniai.

2019 metais IIBA sertifikatais buvo įvertinti dviejų Baltic Amadeus specialistų gebėjimai ir kompetencijos.