„Baltic Amadeus“ pradeda bendradarbiavimą su „Talend“: padėsime organizacijoms suvaldyti duomenų chaosą

2021 06 03 · 3 minutės

„Partnerystė su „Talend“ yra strateginis mūsų įmonės žingsnis siekiant atnešti aukščiausio standarto sprendimus į Baltijos šalių rinkas. Šio tiekėjo lyderystę duomenų integravimo, valdymo srityje yra pripažinę pasauliniai verslo analitikos ekspertai: Gartner ir Forrester, o „Talend“ produktais naudojasi tokios kompanijos kaip Toyota, Siemens, HP, L’Oréal, Domino‘s.  Dėl patrauklios ir lanksčios jo kainodaros tai yra ne tik galingas, tačiau ir daugeliui organizacijų prieinamas įrankis. Džiaugiamės, kad tapome šio produkto pirmaisiais atstovais Baltijos šalyse. Esame pasiruošę visapusiškai konsultuoti savo klientus naudojant „Talend“, diegti bei prižiūrėti sprendimus“ – sako Vitalis Kavaliauskas, „Baltic Amadeus“ technologijų direktorius.  

JAV įkurta kompanija „Talend“ dar 2005 metais rinkai pasiūlė inovatyvius duomenų apdorojimo sprendimus ir tapo vienu pirmųjų startuolių naudojančių atvirą kodą. „Talend“ sukurta duomenų apdorojimo sistema „Talend Open Studio“ tapo pirmuoju komerciniu atviro kodo apdorojimo įrankiu. Inovatyvus kompanijos mąstymas ir gebėjimas adaptuotis prie naujausių tendencijų leido anksti įsijungti ir į Debesijos produktų kūrimą. „Talend“ akcijų vertė nuosekliai kyla nuo pat pandemijos pradžios ir šiuo metu yra aukščiausia per 2,5 metus, o kuriami sprendimai atliepia didžiausias rinkos aktualijas: sklandų duomenų valdymą ir saugumą.  

60 proc. organizacijų nepasitiki savo duomenimis 

Organizacijos naudojasi „Talend“ produktais vedinos daugelio priežasčių: siekdamos įgyvendinti atitikties reikalavimus, kurti išskirtinę klientų patirtį, optimizuoti veiklą, pagerinti sprendimų priėmimą. Tačiau dažniausiai esminis tikslas yra pagreitinti skaitmeninę transformaciją ir maksimizuoti duomenų vertę.

Daugelis įmonių vadovų žino, kad tai įgyvendinti yra išties sudėtinga: organizacijos naudojamų sistemų ir duomenų kiekis jose nuolat auga, duomenys „išsibarstę“ po įvairias vietas: vieni – nuosavoje infrastruktūroje, kiti – viešose debesyse, o treti – pas programinės įrangos tiekėją. Tokia duomenų gausa ir šaltinių bei formatų įvairovė apsunkina gyvenimą ne tik IT atstovams, bet ir duomenų naudotojams. Net 60 proc. organizacijų teigia, kad nepasitiki savo turimais duomenimis, nes mano, kad duomenys yra būti nepilni, netikslūs ar pasenę.  Būtent šias problemas ir padeda išspręsti „Talend“ produktai.

Pažangios ir plačios duomenų analitikos galimybės

Pasak. V. Kavaliausko, „Talend“ padeda suvaldyti duomenų chaosą suteikdama vieningą platformą visoms duomenų valdymo užduotims atlikti: duomenis surinkti, juos apdoroti, tvarkyti ir perduoti tolimesniam naudojimui, pavyzdžiui tradicinei verslo analitikai, duomenų mokslui ar realaus laiko integravimui į veiklos valdymo sistemas. „Tam, kad klientai būtų tikri dėl duomenų kokybės, o kartu ir dėl savo priimamų sprendimų, „Talend“ suteikia unikalią, mašininių mokymųsi pagrįstą, galimybę matyti duomenų patikimumo balą ir gauti patarimus, kaip tuos duomenis taisyti“, – sako V. Kavaliauskas.  

Dar viena iš esminių „Talend“ stiprybių – galimybė valdyti duomenis neprisirišant nei prie konkrečios duomenų saugojimo vietos, nei prie konkrečios duomenų bazių valdymo sistemos, todėl  organizacijos yra laisvos rinktis kur ir kaip laikyti savo duomenis –  viešuose debesyse ar nuosavoje infrastruktūroje. Šios ir kitos „Talend“ savybės leidžia užtikrinti, kad organizacijos duomenys bus valdomi ne tik kokybiškai, bet ir efektyviai – taupant IT sąnaudas.

Papildomas dėmesys saugumui

„Talend“ produktai padeda ne tik valdyti didelius duomenų srautus, susisteminti ir atnaujinti skirtingose sistemose esančius duomenis, tačiau ir užtikrinti šių duomenų saugų valdymą ir saugojimą. Pasak V. Kavaliausko, vienas iš „Talend“ sukurto įrankio privalumų – aiškus duomenų saugos protokolas: „Tai 16-os žingsnių sistema, kuri leidžia įmonėms sukurti nuoseklų duomenų valdymo procesą, kuriame labai svarbus yra pačios įmonės pasirengimas dirbti su jautriais klientų duomenimis“.

Įdiegus „Talend“, kartu atnaujinama ir įmonės duomenų valdymo politika, nes pirmasis žingsnis yra būtent duomenų tvarkymo politikos, standartų ir kontrolės principų nustatymas. Kiti penkiolika žingsnių – nuoseklus sisteminio požiūrio į duomenis kūrimas, duomenų taksonomijos sukūrimas, duomenų grandinės nustatymas, sistemų testavimas ir kiti veiksmai, kuriuos užbaigia kontrolės mechanizmai, garantuojantys, kad nustatytų taisyklių bus laikomasi. Taip sukuriama sistema, kuri yra ne tik efektyvi, bet ir aiški kiekvienam įmonės darbuotojui.

„Šiandien „Talend“ yra vienas iš rinkos lyderių, todėl džiaugiamės, kad jų produktus galime pristatyti Baltijos šalių rinkai. Iš savo pusės esame pasiruošę konsultuoti klientus dėl sisteminių sprendimų diegimo, nes tikime, kad „Talend“ įrankiai gali padėti verslui dirbti efektyviau, nes sistema sukurta taip, kad taupo laiko, žmogiškuosius ir finansinius resursus“, – sako „Baltic Amadeus“ technologijų direktorius. 

Aptarkime naujas galimybes jums

Norite pasikonsultuoti ar turite papildomų klausimų? Susisiekite jums patogiu būdu jau šiandien.

Rezervuoti laiką

+370 5 2 780 400
info@ba.lt