Baltic Amadeus – Lietuvos Pašto technologinis partneris

2020 04 30 · 1 minutės

Kovo mėnesį Baltic Amadeus oficialiai tapo Lietuvos pašto technologiniu partneriu, kuris padės vystyti ir prižiūrėti Mobilaus laiškininko informacinę sistemą, taip vis labiau skaitmenizuojant Lietuvos viešąjį sektorių.

Baltic Amadeus pagrindinė užduotis – tobulinti jau egzistuojančias sistemos funkcijas bei sukurti naują funkcionalumą, padedantį efektyviau organizuoti paštininkų darbą visoje Lietuvoje. Vienas svarbiausių netolimos ateities darbų – patarti savo klientams bei padėti pasirinkti geriausią žemėlapių tiekėją ir sukurti navigacinę sistemą, kuri pateiktų patį artimiausią maršrutą iki paštininkui reikiamo objekto.

Šiandien, prie projekto dirba 7 Baltic Amadeus profesionalų komanda. Atliekama sistemos analizė, programinio kodo audito darbai, bus pateiktos įžvalgos ir pasiūlymai geresniam, greitesniam ir patogesniam sistemos naudojimui. Kartu su sistemos analize, vykdoma ir U/UX analizė, taigi dėmesys skiriamas ne tik funkcinei sprendimo daliai, bet ir vartotojo patirčiai. Galiausiai, po atlikto saugumo audito, Baltic Amadeus komanda galės pasiūlyti pačius efektyviausiu duomenų apsaugos sprendimus.

Projekto trukmė – dveji metai. Per šį laikotarpį Lietuvos pašto technologinis partneris Baltic Amadeus sieks reikšmingai prisidėti prie vienos seniausių Lietuvos institucijų skaitmenizavimo.