Baltic Amadeus kuriami sprendimai prisideda prie Baltijos šalių bankininkystės rinkos pokyčių

2017 10 09 · 1 minutės

Baltic Amadeus, bendradarbiaudama su Latvijos interneto dizaino agentūra „Graftik“, naujam Baltijos šalių finansinių paslaugų teikėjui bankui „Luminor“ teikė interneto svetainės kūrimo paslaugas. Taikant moderniausias technologijas, per trumpesnį nei dviejų mėnesių laikotarpį, buvo sukurti 4 WEB sprendimai, pritaikyti skirtingų šalių, kuriose veikia klientas, vartotojų poreikiams.

Visi sprendimai sukurti naudojant naujausias Drupal turinio valdymo sistemos versijas ir technologijas, kurių dėka klientas pats tampa savo svetainės kūrėju ir, be papildomų programavimo resursų, greitai ir paprastai gali kurti bei keisti svetainės struktūrą bei valdyti visą jos turinį.

Kuriant svetainę, didžiausias dėmesys buvo skiriamas dizaino aiškumui, paprastumui ir patogiam, lengvai kiekvienam vartotojui suprantamam informacijos išdėstymui, kuris formuoja šiuolaikiško, modernaus ir skaitmeninio finansinio paslaugų teikėjo įvaizdį.

“Džiaugiamės būdami ne tik unikalaus reiškinio, šiuolaikiško naujos kartos banko gimimo, liudininkais, bet ir šios pradžios partneriais. Tikime, jog mūsų kompetencija ir patirtis, kuriant pasaulį keičiančius IT sprendimus, taps dar viena rytojaus lyderių sėkmės istorija, kuri prisidės prie Baltijos šalių bankininkystės rinkos pokyčių”- apie sėkmingą abipusę partnerystę sakė BA generalinis direktorius Andžej Šuškevič.