BALTIC AMADEUS ĮSTEIGĖ VARDINĘ STIPENDIJĄ PAŽANGIAUSIEMS VILNIAUS UNIVERSITETO STUDENTAMS

2015 09 15 · 2 minutės

Vilniaus Universiteto rektorius prof. Artūras Žukauskas ir UAB Baltic Amadeus generalinis direktorius Andžej Šuškevič antradienį pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl 500 eurų vardinės Baltic Amadeus stipendijos penkiems pažangiausiems Matematikos ir informatikos fakulteto (VU MIF) studentams įsteigimo.

Pirmąjį mokslo metų semestrą vardinė stipendija bus skiriama 2-4 kursų bakalauro studijų studentams už gerą mokymąsi, žingeidumą, norą tobulėti ir indėlį į IT sritį. Norintys ją gauti, dalyvaus kelių etapų konkurse: iki rugsėjo pabaigos VU MIF studijų skyriui turės pateikti užpildytus prašymus ir motyvacinius laiškus, kuriuos peržiūrės fakulteto ir bendrovės sudaryta komisija, pagal iš anksto nustatytus kriterijus, iš visų dokumentus pateikusių kandidatų, bus atrinkti 10 geriausių. Jie bus pakviesti į motyvacinį pokalbį, po kurio liks jau tik 5 stipendininkai.

Kiekvienam iš šių penkių studentų bus skirta 500 eurų stipendija, išmokama lygiomis dalimis per visą semestrą.
„Vertiname gabius žmones ir nuolat skatiname bei padedame jiems tobulėti. Žinome, kokią svarbą jaunojo programuotojo karjeroje turi motyvacija, žinios ir nuolatinis augimas, todėl tikimės, kad ši Baltic Amadeus vardinė stipendija būsimiems specialistams bus ne tik jų jau parodytų pastangų įvertinimas, bet ir paskata siekti dar geresnių rezultatų”, – po sutarties pasirašymo kalbėjo įmonės generalinis direktorius Andžej Šuškevič.

Kompanija, suprasdama, kokia vertinga investicija yra jaunosios kartos ir visuomenės ugdymas bei edukacija, aktyviai dalyvauja švietimo projektuose, skirtuose tiek aukštojo, tiek ir bendrojo lavinimo įstaigoms. Baltic Amadeus atstovai prisideda prie aukštųjų mokyklų ugdymo programų tobulinimo, veda jose periodinius praktinius užsiėmimus, rengia ekskursijas studentams ir moksleiviams, kartu su Tech City asociacija rengia programas mokykloms bei organizuoja webinarus moksleiviams, dalyvauja „Kam to reikia?“ iniciatyvos veiklose.