Baltic Amadeus – 2017 m. Lietuvos vandensvydžio čempionato auksinė komanda

2017 05 29 · 1 minutės

Baltic Amadeus remiama vandensvydžio komanda VMSC Baltic Amadeus vienuoliktus metus iš eilės tapo 2017 m. Lietuvos vandensvydžio čempionato, vykusio gegužės 26-28 dienomis, nugalėtojais. Per visą Lietuvos vandensvydžio istoriją, tai jau šešioliktoji šios komandos pergalė.

Šiais metais dėl nugalėtojų titulo varžėsi penkios įvairaus pajėgumo komandos iš Alytaus, Elektrėnų, Vilniaus ir Kauno. Nuo pat čempionato pradžios demonstruota geležinė gynyba, puikus taktinis žaidimas, disciplina ir taiklumas, VMSC Baltic Amadeus komandai užtikrino lyderio pozicijas. Pasiekta puiki sportinė forma ir rezultatu 11:7 ir 17:5 įveiktos, likusias dvi prizines vietas užėmusios, Kauno ir Elektrėnų komandos leido išlaikyti čempionų vardą.

„Lietuvos vandensvydžio rėmimas yra viena iš prioritetinių Baltic Amadeus socialinę atsakomybę formuojančių sričių, todėl kaskart džiaugiamės pergalėmis, patvirtinančiomis, kad palaikome teisingą iniciatyvą ir prisidedame prie didelių Lietuvos vandensvydžio talentų augimo. Ypač vertiname tai, kad VMSC Baltic Amadeus komanda žino ir vadovaujasi tokiais pačiais veiklos principais, kaip ir mes. Ilgametis kryptingas darbas, nuolatinės treniruotės, konkurencinga aplinka, žaidėjų meistriškumo augimas – pagrindiniai faktoriai, vedantys sėkmės ir pergalės link“ – kalbėjo Baltic Amadeus personalo ir marketingo vadovas Darius Dužinskas.