IT konsultacijos ir programavimo paslaugos

IT konsultacijos, skaitmeninės strategijos ir IT sprendimai unikaliems jūsų verslo poreikiams.

Susisiekime

IT konsultacijos ir programavimo paslaugos

IT konsultacijos, skaitmeninės strategijos ir IT sprendimai unikaliems jūsų verslo poreikiams.

Susisiekime

Apie mus

Kas mes esame

Mes, Baltic Amadeus, esame patikimas technologinis partneris konsultuojantis ir kuriantis unikalius IT sprendimus bankininkystės, draudimo, transporto, telekomunikacijų ir kitų sektorių klientams. Teikdami kokybiškus IT sprendimus visą dėmesį skiriame kliento poreikių įvertinimui ir jų įgyvendinimui.

96% klientų rekomenduoja mus

500+ klientų

2000+ įgyvendintų projektų

Virš 10 mln. sistemų naudotojų

Pasiūlymas

Pasitelkiant Microsoft technologinius produktus, siūlome įgyvendinti bandomąjį projektą (proof of concept), kurio metu greičiau nei per mėnesį įdiegsime duomenų sandėlį ir sukonfigūruosime finansinių ataskaitų prieigą.

Partneriai

Didžiuojamės bendradarbiaudami su rinkos lyderiais. Susipažinkite su pilnu mūsų partnerių sąrašu jau dabar.

Sertifikatai

Mūsų komandos turimų sertifikatų sąrašas apima visas pagrindines programavimo kalbas ir ne tik. Sužinokite daugiau apie mūsų turimus sertifikatus.

Esame patenkinti Baltic Amadeus suteiktomis įsilaužimų testavimo paslaugomis. Bendradarbiavimas su jais buvo paprastas bei efektyvus, o komanda demonstravo savo meistriškumą kiekviename žingsnyje. Tai leido pasiekti geriausių rezultatų.

Greta Taškauskienė

CISO

GENERAL FINANCING BANKAS

Komentarai žiniasklaidoje

Mūsų Technologijų direktorius dalinasi įžvalgomis portalui „The Fintech Times“ apie multi-paslaugas suteikiančias aplikacijas ir jų poveikį regionui.

Paslaugos

IT konsultacijos

IT auditas, IT due diligence auditas bei IT konsultacijos kuriant jūsų verslo IT strategiją, įmonės architektūrą bei užtikrinant DORA reikalavimus.

IT sistemos

IT sistemų kūrimo, modernizavimo, integravimo ir palaikymo paslaugos jūsų unikaliems verslo poreikiams.

Programavimas

Programinės įrangos kūrimo paslaugos – nuo analizės, programinės įrangos architektūros, programavimo iki vystymo ir testavimo.

Fintech konsultacijos

Konsultuokitės su patyrusiais fintech ekspertais. Įgyvendinkite CENTROlink ir PLAIS integracijas be rūpesčių.

UX/UI

Profesionalios UX/UI konsultacijos ir UX/UI dizaino paslaugos, užtikrinančios intuityvią bei sklandžią patirtį jūsų IT sprendimų naudotojams.

Kibernetinis saugumas

Platus informacijos saugumo paslaugų spektras – nuo audito ir įsilaužimų testavimo iki CISO konsultacijų – jūsų kibernetiniam atsparumui užtikrinti.

Viešoji debesija

Išnaudokite AWS ir Microsoft Azure debesijos paslaugų galimybes savo skaitmeninio verslo plėtrai.

Duomenų analitika

Duomenų strategija, valdymas ir integravimo paslaugos, užtikrinančios jūsų sprendimų pagrįstumą bei didinančios veiklos efektyvumą.

Progress OpenEdge

Modernizuokite turimas ir kurkite naujas Progress OpenEdge technologija paremtus IT sprendimus kartu su Progress OpenEdge ekspertų komanda.

Susisiekime

Sprendimai

Skaitmeninė klientų patirtis

Skaitmeninės bankininkystės, savitarnos, interneto svetainių, TVS ir mobiliųjų aplikacijų kūrimas atsižvelgiant į jūsų verslo poreikius.

E. komercija

Didinkite savo elektroninės prekybos pardavimus pasitelkdami kokybiškus e. komercijos sprendimus.

Duomenų analitikos sprendimai

Išnaudokite Talend, Power BI ir Microsoft Azure duomenų analitikos galimybes efektyviam strateginių sprendimų priėmimui ir verslo rezultatų gerinimui.

Susisiekime

    Pasikalbėkime apie jūsų IT poreikius

    Pasirinkite jums patogų susisiekimo būdą – užpildykite žemiau pateiktą kontaktinę formą arba rezervuokite konsultaciją vaizdo skambučiu