Pasikeitė pagrindiniai Baltic Amadeus akcininkai
2018 11 29Nuo š. m. spalio mėn. pasikeitė informacinių technologijų sprendimus kuriančios įmonės Baltic Amadeus pagrindiniai akcininkai ir valdybos nariai. Pagrindiniais akcininkais tapo generalinis direktorius Andžej Šuškevič ir operacijų direktorius Vytautas Kaminskas. Jie nuo šiol valdo atitinkamai 67 ir 28 procentus bendrovės akcijų ir yra valdybos nariai. Likusieji 5 % ir toliau priklausys smulkiesiems akcininkams. Valdybos pirmininku išrinktas nuo pat įkūrimo įmonėje dirbantis Audrius Beniušis.
14 metų dirbantis Baltic Amadeus ir nuo 2013 metų einantis generalinio direktoriaus pareigas Andžej Šuškevič teigia, kad įmonės akcininkų pokytį vertina, kaip reikšmingą žingsnį tolimesnei įmonės plėtrai. Šie ir praėjusieji metai buvo vieni sėkmingiausių per visą įmonės istoriją – augo darbuotojų skaičius, gerėjo finansiniai rodikliai, atsivėrė naujos rinkos, o įgyvendinami stambūs projektai buvo įvertinti tarptautiniu mastu.
„Turime didelių ambicijų, profesionalią komandą ir jaunatvišką energiją, bet tuo pačiu esame brandus verslas. Manau, kad būtent šios savybės ir padeda mūsų komandai pasiekti užsibrėžtų tikslų bei būti konkurencinga. Per 2018 metus įmonės darbuotojų padaugėjo daugiau nei trečdaliu, nuo 117 iki 160, ir tai yra mūsų trisdešimties metų istorijos rekordas“, – sėkmės rodiklius vardija Andžej Šuškevič, Baltic Amadeus generalinis direktorius.
Pasak įmonės vadovo, pagrindinė verslo kryptis toliau išliks ta pati – modernios specializuotos programinės įrangos kūrimas. Rinka diktuoja IT poreikius: jaučiamas spartus veiklos duomenų analizės, informacijos saugumo sprendimų, daiktų interneto (IoT) bei mobilių technologijų paslaugų augimas. Atsižvelgdama į tai, Baltic Amadeus kartu su partneriais vysto keletą naujų sričių, kurios turėtų dar labiau paspartinti įmonės augimą. Artimiausiu metu pokyčiai laukia ir įmonės prekinio ženklo, kurio atnaujinimas padės būti modernesniems ir labiau atpažįstamiems.
2017 metais Baltic Amadeus pajamos sudarė kiek daugiau nei 4 mln. Eur. Tuo tarpu per tris šių metų ketvirčius įmonė jau gavo 4,5 mln. Eur. pajamų arba 44 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Tokį rezultatą užtikrinti leido ne tik stabilus eksportas, bet ir auganti rinka Lietuvoje, nauji dideli esamų klientų projektai ir naujų klientų, kurie sudaro trečdalį visų pajamų, atsiradimas.
Naujausi įrašai
-
Verslo lyderystė krizės metu. Ko šiandien galime pasimokyti iš šimto metų senumo istorijos?
2021 03 19Sutarkime dėl sąvokų: vadovas ir lyderis nėra tapatu. Vis dėlto, krizės metu būtent vadovai-lyderiai ir jų savybės yra tai, kas padeda valstybėms ir verslo įmonėms prisitaikyti ir atsilaikyti.
Daugiau -
Laisvėjantis karantinas atneša pokyčius: į biurus grįš ne visi
2021 03 16Karantinui laisvėjant vis daugiau įmonių ruošiasi darbuotojų sugrįžimui į biurus. Tačiau beveik metus trunkantis darbo iš namų režimas nepraeis be pėdsakų – „Randstat Workmonitor“ apklausa rodo, kad net 35 proc. darbuotojų tikisi po pandemijos dirbti hibridiniu režimu, t.y. derinti darbą biure ir namuose.
Daugiau -
Iššūkis IT sektoriuje – stiprinti darbuotojų lojalumą
2021 03 05Informacinių technologijų specialistai jau dešimtmetį yra viena iš populiariausių ir paklausiausių profesijų Lietuvoje. Lietuvoje IT sektorius auga – šalis patraukli užsienio įmonėms, startuoliams, todėl konkurencija dėl IT profesionalų aštrėja, o personalo specialistams tenka skirti daugiau dėmesio skiria jau esamų darbuotojų išsaugojimui.
Daugiau