Have not found what you were looking for?
Do not miss a chance to take a deeper look into software development!
Take me back

Apie mus

Rytojų pasitinkame svajones paversdami realybe ir įkvėpti aistros darbui kuriame pasaulį keičiančius IT sprendimus.

Mūsų istorija

Esame komanda, kurianti kokybiškus IT sprendimus pasaulinėms telekomunikacijų, finansų ir logistikos rinkoms. Patirtis įvairiose verslo srityse, kaupta nuo pat įmonės įkūrimo 1988 m. rugsėjo 27 d., leidžia mums būti universaliems, priimti ir realizuoti bet kokį klientų siūlomą iššūkį.

Įsikūrę lietuviškuoju Silicio slėniu vadinamame Visorių informacinių technologijų parke, mes kuriame programinę įrangą ir vystome IT sistemas, veikiame kaip nuotolinis klientų IT paslaugų centras, kuriame web sprendimus ir mobiliąsias programėles, teikiame kokybės užtikrinimo paslaugas, diegiame krizinių situacijų valdymo IT sprendimus ir įgyvendiname daug kitų įdomių projektų. Paslaugas teikdami Lietuvoje, bet daugiau kaip 70% jų eksportuodami, kuriame vertę Baltijos šalių, Šiaurės Europos ir kitose pasaulio rinkose veikiantiems savo klientams.

Programinės įrangos sprendimus kuriame pasitelkę naujausias .Net, PHP, JAVA, Progress, Android, iOS, Drupal ir kt. technologijas. Mūsų patirties ir kvalifikacijos dėka kiekvienam klientui siūlome unikalius, jo poreikiams pritaikytus ir geriausią rezultatą nešančius sprendimus.

Didžiuojamės, kad 2015 metais buvome įvertinti dviem apdovanojimais už kasdien savo darbuotojams suteikiamas galimybes ir laisvę kurti, tobulėti, mokytis, augti, siekti karjeros ir mėgaujantis tuo, ką darai.

Filosofija

Mes kasdien mėgaujamės tuo, kaip gyvename ir tuo, ką darome. Išskirtinio bendravimo dėka, klientai tampa mūsų komandos dalimi, o įsitraukę darbuotojai – visos kompanijos sėkmės garantu. Visa tai mes vadiname vienu žodžiu - EnjoyIT.

Mūsų misija – įkvėpti aistros mėgaujamės darbu, paversdami Jūsų poreikius patikimais IT sprendimais.

Mūsų vizija – užkopti į Europos pripažintų programinės įrangos kūrimo ekspertų Olimpą, užtikrinant augimą bei padedant darbuotojams įgyvendinti svajones.

 • 6 vertybės, kuriomis mes kasdien vadovaujamės:
 • Atsakingumas
 • Tęstinumas
 • Partnerystė
 • Veržlumas
 • Kūrybiškumas
 • Darni komanda

Komanda

Įmonės valdymo struktūra sudaryta iš kelių lygių vadovų komandų: valdybos, generalinio direktoriaus, aukščiausio lygio (CxO) ir krypčių vadovų.

Vadovai

 • Andžej Šuškevič

  Andžej Šuškevič

  Generalinis direktorius
  Uždaryti

  Andžej jau virš 10 metų yra su Baltic Amadeus. Per tą laiką jis išbandė savo jėgas ir sugebėjimus įvairiose pozicijose – pradėjęs savo karjerą kaip programuotojas ir projektų vadovas, vėliau pasuko į verslo vadybą ir po penkerių metų intensyvaus darbo šioje srityje, tapo bendrovės vadovu. Per šį laiką įgavo plačios patirties IT sprendimų kūrimo, programavimo paslaugų vystymo, verslo plėtros ir strateginio valdymo srityse.

  Andžej turi informatikos magistro laipsnį, įgytą Vilniaus Universitete bei Baltic Management Institute suteiktą tarptautinį verslo vadybos EMBA laipsnį.

  Yra tikrų tikriausias maksimalistas, mylintis iššūkius ir sportą. 2015 pasiryžo ir įveikė savo pirmąjį maratoną.

  „Vienas didžiausių gyvenimo malonumų man yra siekti ir pasiekti numatytus bei užsibrėžtus tikslus. Kai esi kelyje ne vienas, o kartu su stipria komanda, rezultatas gali išaugti dešimteriopai. Bet kai turi išskirtinę komandą, gali siekti kad ir Olimpo viršūnės. Džiaugiuosi, kad radau vietą, kur galiu tuo mėgautis kasdien.“

 • Audrius Beniušis

  Audrius Beniušis

  Verslo plėtros direktorius
  Uždaryti

  Audrius yra vienas iš Baltic Amadeus pradininkų. Turi ilgametę patirtį programavimo sprendimų kūrimo ir įgyvendinimo bei verslo valdymo srityse. Audrius savo karjerą Baltic Amadeus pradėjo, būdamas programuotoju, buvo atsakingas už programinę įrangą ir jos kūrimą, IT infrastruktūros sprendimus, vadovavo integruotųjų sistemų centrui, buvo atsakingas už įmonės pardavimus. Šiuo metu Audrius yra įmonės valdybos narys, atsakingas už naujų rinkų paiešką ir klientų pritraukimą.

  Audrius yra baigęs taikomosios matematikos studijas Vilniaus Universitete.

  Mėgsta spręsti sudėtingus uždavinius, ieškoti išeičių iš neįmanomų situacijų.

  „Džiaugiuosi, matydamas naująją BA versiją. Bendrovė buvo pertvarkyta nuo galvos iki kojų, pilnai įkrauta energija ir nukreipta sėkmės kryptimi. Matau azartu degančias darbuotojų akis ir dėkingų klientų šypsenas. Kasdien didžiuojuosi, kad aš esu šios svajonių komandos dalis.“

 • Ruslan Grumbianin

  Ruslan Grumbianin

  Projektų direktorius
  Uždaryti

  Per savo daugiau kaip dešimties metų karjerą Baltic Amadeus, Ruslanas ėjo programuotojo, projektų vadovo ir bankinių sprendimų centro direktoriaus pareigas. Šiuo metu yra atsakingas už bendrovės projektų portfelio valdymą ir įgyvendinimą bei bendradarbiavimą su esamais ir potencialiais įmonės klientais.

  Ruslanas yra baigęs Vilniaus Universiteto informacinių technologijų studijas, turi magistro laipsnį.

  Ruslanas įsitikinęs, kad balansas turi būti visame - gyvenime, darbe, projektuose. Jis sugeba net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose surasti visiems tinkamą sprendimą.

  „Esu puikios svajonių komandos dalis ir džiaugiuosi turėdamas galimybę padėti klientams, komandoms ir įmonei susivienyti ir įgyvendinti bendrus planus, užtikrinančius kiekvienos šios šalies užsibrėžtų tikslų pasiekimą.“

 • Irmantas Bankauskas

  Irmantas Bankauskas

  Pardavimų direktorius
  Uždaryti

  Prieš tapdamas Baltic Amadeus pardavimų vadovu Irmantas sukaupė solidžios patirties pardavimų ir rinkodaros srityse, kuriose užėmė vadovo pareigas. Ieškodamas naujų iššūkių ir galimybių, Irmantas tapo BA dalimi.

  Irmantas turi Vilniaus Gedimino technikos universiteto verslo vadybos bakalauro ir Mykolo Romerio universiteto viešojo administravimo magistro laipsnius.

  Vertindamas sąžiningumą ir atvirumą, Irmantas niekada nepriima skubotų sprendimų, neįvertinęs visų aplinkybių.

  „Geriausią rezultatą užtikrina užsispyrimas, kryptingas darbas ir teisingų tikslų sudėliojimas, o ateitis priklauso IT.“

 • Vytautas Kaminskas

  Vytautas Kaminskas

  Operacijų direktorius
  Uždaryti

  Vytautas savo karjeros kelią IT srityje pradėjo dar bestudijuodamas Vilniaus universitete. Vėliau, patirties, kaip vystyti infrastruktūros projektus, sėmėsi vienoje didžiausių Lietuvos IT įmonių. Noras auginti kompetenciją ir plėsti atsakomybės sritis Vytautą atvedė į Baltic Amadeus. Čia jis pradėjo dirbti techniniu projektų vadovu, vėliau vadovavo specializuotų sprendimų centrui, o šiuo metu yra atsakingas už įmonės gamybos resursus, jų ugdymą, komandų formavimą, o taip pat ir už infrastruktūros planavimą ir vystymą.

  Vytautas yra baigęs Vilniaus Universiteto informatikos studijų programą.

  Jį visada sutiksi tarp žmonių, besiveržiantį į priekį su naujomis idėjomis. Gyvenimo variklis - įvairios sporto šakos ir naujos veiklos, kurių dar neteko pažinti.

  „Nuolatinis vystymas - IT srities sėkmės garantas. BA - gyvenimo universitetas, kuriame randi bendraminčių, skatinančių vienas kitą tobulėti, džiuginančių klientus bei ugdančių vadovus nesustoti vystyti EnjoyIT idėją.“

 • Vitalis Kavaliauskas

  Vitalis Kavaliauskas

  Technologijų direktorius
  Uždaryti

  Pradėjęs savo karjerą kaip jaunesnysis programuotojas, per kelerius metus Vitalis išbandė save programuotojo, vyresniojo programuotojo, techninio projektų vadovo, Web&Apps krypties vadovo ir, galiausiai, technologijų direktoriaus rolėse. Baltic Amadeus užaugęs ir subrendęs kaip specialistas, Vitalis šiuo metu yra atsakingas už įmonės kuriamos programinės įrangos kodo kokybę.

  Vitalis turi informatiko išsilavinimą. Jis buvo vienas iš dešimties pažangiausių savo laidos studentų VU Matematikos ir Informatikos fakultete.

  Ryškiausias Vitalio asmenybės bruožas, padedantis siekti užsibrėžtų tikslų – užsispyrimas. Jo prireikia ir teniso aikštelėje, kurioje praleidžia daug savo laisvo laiko.

  „Smagiausia yra tai, jog beveik visi BA darbuotojai yra ištroškę tobulėjimo ir kupini ambicijų. Baltic Amadeus suteikia laisvės ir galimybių siekti didžiausių savo tikslų.“

 • Darius Dužinskas

  Darius Dužinskas

  Personalo ir marketingo vadovas
  Uždaryti

  Darius jau daugiau kaip dešimtmetį dirba marketingo srityje, kurioje turi sukaupęs solidžios vadovavimo ir sėkmingos marketingo funkcijų vystymo patirties. Ieškodamas naujų iššūkių ir dar neišbandytų savirealizacijos galimybių, pasuko į IT sektorių. Šiandien Darius yra Baltic Amadeus dalimi ir yra atsakingas už marketingo strategijos kūrimą, vystymą ir kokybinių marketingo rodiklių gerinimą.

  Darius turi Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete suteiktą Darnaus vystymosi komunikacijos magistro laipsnį.

  Sąžiningumas, atvirumas, pasitikėjimas vienas kitu, anot Dariaus, sukuria tokią darbo aplinką, kurioje galima siekti pačių geriausių rezultatų.

  „Mano tikslas - savo darbą atlikti taip, kad IT ir BA taptų neatsiejamais sinonimais. Kiekvieną dieną kartu su visa Baltic Amadeus komanda einu šio tikslo link.“

Krypčių vadovai

 • Artūras Pečeliūnas

  Artūras Pečeliūnas

  .NET krypties vadovas
  Uždaryti

  Artūro prisijungimas prie Baltic Amadeus sutapo su naujos .NET krypties atsiradimu. Dirbdamas su įvairiais projektais, dabartinis .NET krypties vadovas yra buvęs ir programuotojo ir sistemų architekto, analitiko, projektų ir komandos vadovo, lektoriaus, mentoriaus ir netgi diegėjo rolėse. Kiekvienas projektas, prie kurio jis prisidėjo, pasižymėjo unikalia specifika, taigi, keliolika darbo metų virto įvairiapuse ir neįkainojama patirtimi.

  Artūras baigė studijas VU Fizikos fakultete - įgijo fizikos bakalauro ir magistro laipsnius.

  Lydimas nuolatinio adrenalino ir eksperimentų poreikio, Artūras stengiasi mąstyti kūrybiškai bei nestandartiškai. Gyvenimo ir profesiniams tikslams pasiekti jam svarbiausia tinkamai susidėlioti prioritetus ir siekti maksimalaus rezultato.

  „BA – tai nuolat stiprėjanti komanda, auginami geri ir motyvuoti specialistai. Puiki atmosfera pritraukė žmones, su kuriais man lengva siekti rezultatų ir malonu dirbti.“

 • Dainius Neverbickas

  Dainius Neverbickas

  Progress ir JAVA krypčių vadovas
  Uždaryti

  Dainiaus istorija Baltic Amadeus prasidėjo daugiau kaip prieš 10 metų. Sėkmingai pasirodęs įmonės organizuotose mokymuose studentams, jis pradėjo dirbti jaunesniuoju Progress programuotoju. Ambicijos padėjo kilti karjeros laiptais – jaunesniojo pogramuotojo poziciją keitė programuotojo, vėliau techninio projektų vadovo, projektų ir, galiausiai, krypties vadovo pozicijos.

  Dainius yra įgijęs informatikos bakalauro laipsnį VU Matematikos ir Informatikos fakultete bei Informacinių sistemų vadybos magistro laipsnį VU Komunikacijos fakultete.

  Progress krypties vadovas neįsivaizduoja gyvenimo be ambicingų iššūkių ir tikslų. Orientacija į rezultatą atsiskleidžia ne tik profesiniame gyvenime, bet ir bėgant ilgas distancijas.

  „Baltic Amadeus man yra kaip šeima, kurioje būna ir džiugių, ir sunkių momentų. Visgi, mes išliekame vieningi, nepaisant aplinkybių.“

 • Urtė Meškelė

  Urtė Meškelė

  Kokybės užtikrinimo ir UI/UX krypties vadovė
  Uždaryti

  Prie BA komandos kaip QA ir UI/UX krypties vadovė Urtė prisijungė jau sukaupusi sėkmingą septynerių metų darbo patirtį IT sektoriuje. Urtė gilino savo žinias bei ugdė profesinę kompetenciją atlikdama tiek projektų vadovo, tiek techninio lyderio vaidmenis.

  Urtė yra įgijusi informatikos bakalauro laipsnį Vilniaus universitete.

  QA ir UI/UX krypties vadovė įsitikinusi, jog profesinius laimėjimus ir rezultatus lemia nuolatinis tobulėjimas bei augimas, komandiškumo puoselėjimas, atsakomybė, pagarba ir pagalba vienas kitam.

  „Baltic Amadeus man suteikė svajonių darbą - pilną iššūkių ir pokyčių. Džiaugiuosi kasdien dirbdama su čempionais.”

Socialinė atsakomybė

 • Būti atsakingiems už tuos, kurie kartu su mumis kuria rytdieną – tai mūsų socialinės atsakomybės politikos pagrindas, kuriuo vadovaujamės:
 • Būdami asociacijų Infobalt ir Tech City nariais bei aktyviai dalyvaudami jų veikloje
 • Bendradarbiaudami su Vilniaus Universitetu ir įsteigę vardinę Baltic Amadeus stipendiją
 • Skaitydami paskaitas universitetuose ir dalyvaudami jų organizuojamuose renginiuose
 • Dalyvaudami iniciatyvos „Kam to reikia?“ projektuose
 • Teikdami paramą SOS vaikų kaimams ir Vilniaus universiteto vaikų ligoninei
 • Globodami moksleivių matematikos ir informatikos olimpiadas „Logo“ ir „Bebras“
 • Prisidėdami prie Lietuvos mokslų akademijos organizuojamų mokslinių konferencijų
 • Remdami geriausią Vilniaus vandensvydžio klubo komandą „Baltic Amadeus“
 • Palaikydami Lietuvoje vykdomas socialines akcijas

Pasiekimai

 • Sertifikatai:
Microsoft Gold Certified Partner
Microsoft Partner Gold Application Development
ISO 9001
ISO 27001
CompTIA
ISTQB
CEH
Scrum Alliance
UML'
Udemy
Oracle
Microsoft
Drupal
Erlang
Usability
 • Apdovanojimai:
„Verslo žinios“ ir „Park Town“ Moderniausias darbdavys 2017
„Verslo žinios“ ir „cv.lt“ Geidžiamiausias darbdavys 2015
Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų apdovanojimas „Sėkmė naujose rinkose 2015“
 • Narystės:
 • Asociacijos „Infobalt“ narys
 • Asociacijos „Tech City“ narys
 • Visorių informacinių technologijų parko dalininkas
 • AHK Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje narys
 • Švedijos prekybos rūmų Lietuvoje narys

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.Learn more

Exit icon