PROGRAMĖLEI MANO KRAUJAS – REKLAMOS FESTIVALIO ADRENALINAS AUKSINĖ STRĖLĖ

2016 06 13 · 1 minutės

Birželio 10 dieną vykusiame lietuviškos reklamos festivalyje ADrenalinas Baltic Amadeus sukurta išmanioji programėlė Mano kraujas “Labdara/savi-reklama” kategorijoje buvo apdovanota Auksine strėle.

Šiam konkursui buvo pateikti 258 darbai, iš kurių į trumpąjį sąrašą pateko 105. Labdara/savi-reklama kategorijoje, kartu su Baltic Amadeus rungėsi dar 10 didžiųjų Lietuvos kūrybinių agentūrų sukurtų projektų.

Konkurse pristatyta mobilioji aplikacija Mano kraujas, buvo sukurta, siekiant skaidrinti donorystės procesą, parodant paaukoto kraujo kelią, burti socialiai atsakingą donorų bendruomenę ir skleisti neatlygintinos kraujo donacijos reikšmę visuomenėje.

„Labai džiaugiuosi, jog mūsų kartu su partneriais DNB bankas ir VšĮ Nacionalinis kraujo centras įgyvendintas socialinis projektas sulaukė dar vieno aukšto įvertinimo. Didžiuojamės komanda, kurios idėjos, ir kūrybiški sprendimai, sujungti su naujausiomis technologijomis, kasdien padeda atskleisti IT galią ir svarbą“, – kalbėjo marketingo vadovas Darius Dužinskas.

14 kartą vykstančiame festivalyje ADrenalinas Baltic Amadeus dalyvavo pirmąjį kartą. Šiais metais mobilioji programėlė Mano kraujas mobilaus turinio sprendimų konkurse „Naujasis knygnešys 2016“ jau buvo pripažinta sėkmingiausiu lietuvišku 2016 m. sprendimu.