KRAUJO DONORŲ KELIAS NUO ŠIOL JŪSŲ TELEFONE

2016 04 05 · 2 minutės

Baltic Amadeus, kartu su savo ilgalaikiu klientu ir partneriu DNB bankas sukūrė ir VšĮ Nacionaliniam kraujo centrui padovanojo mobiliąją programėlę „Mano kraujas“. Nuo šiol kiekvienas donoras savo padovanoto kraujo kelią galės stebėti išmaniajame įrenginyje.

2014 metų vasarą Baltic Amadeus ir DNB banko specialistai kartu dalyvavo asociacijos „Tech City“ organizuotame renginyje Hackaton‘as, kurio metu, per 36 valandas sukūrė kraujo donorystės programėlės „Mano kraujas“ prototipą, užtikrinusį šiai jungtinei komandai pirmąją vietą. Pasiektas rezultatas ir gauti puikūs atsiliepimai apie idėją, paskatino tolimesnį jos vystymą ir papildomas abiejų įmonių – kūrėjų investicijas. Prie projekto realizavimo prisijungė ir idėjos įgyvendinimą palaikė naujas partneris – VšĮ Nacionalinis kraujo centras, kuriam mobilioji aplikacija buvo sukurta ir perduota neatlygintinai.

Bendras Baltic Amadeus, DNB bankas ir VšĮ Nacionalinio kraujo centro darbo tikslas – kurti donorų bendruomenę, skleisti šią idėją, padedant greičiau, paprasčiau ir inovatyviau tapti neatlygintinais kraujo donorais.
Sukurta išmanioji „Mano kraujas“ programėlė, pritaikyta Android ir iOS operacinėms sistemoms. Jos pagalba galima užsiregistruoti donorystei norimu laiku, susirasti patogiausią kraujo davimo vietą, o tapus kraujo donoru, stebėti savo kraujo kelią bei matyti visą donorystės istoriją. Kiekvienas kraujo donoras, rinkdamas simbolinius lašiukus, dalyvaus lojalumo programoje, kur galės pasinaudoti specialiai jam taikomomis nuolaidomis. Programėlė turi integraciją su socialiniu tinklu Facebook, kuriame bus galima pasidalinti savo donorystės pasiekimais, pakviesti prisijungti kitus bei palyginti savo ir savo draugų donoro statusą.

VšĮ Nacionaliniam kraujo centrui padovanota mobilioji aplikacija – dar vienas Baltic Amadeus sukurtas sprendimas, kuriuo įmonė prisidės prie pilietiškos ir sąmoningos visuomenės kūrimo, o mobilioji programėlė – prie gyvybių išgelbėjimo.