IT BENDROVĖ BALTIC AMADEUS – GEIDŽIAMIAUSIA VIETA DIRBTI

2015 06 09 · 3 minutės

Dienraščio „Verslo žinios“ ir karjeros portalo „cv.lt“ organizuotuose Geidžiamiausio darbdavio rinkimuose smulkių ir vidutinių įmonių kategorijoje nugalėtoju tapo Baltic Amadeus.

„Tokio pobūdžio rinkimuose dalyvavome pirmąjį kartą. Jau pats faktas, kad patekome į konkurso finalą, mums buvo didelis laimėjimas“, – džiaugėsi įmonės generalinis direktorius Andžej Šuškevič. „Meluotumėme, jeigu sakytumėme, jog netikėjome savo pergale. Nors konkurentai pasitaikė labai rimti, ir žinojome, kad bus nelengva nugalėti, tačiau drąsiai priėmėme šį iššūkį“ – tęsė A. Šuškevič.

Nuoseklus darbas, kryptinga ir tęstinė veikla, formuojamas teisingas įmonės įvaizdis, rūpestis kiekvienu, dideli ir įdomūs projektai bei motyvuota darni komanda – tai pagrindinė Baltic Amadeus investicija. „Tapdami Geidžiamiausiu darbdaviu tiek savo, tiek ir potencialių darbuotojų akyse, jaučiame įvertinimą ir didelę atsakomybę. Mums išreikštas pasitikėjimas įrodo, jog einame teisingu keliu, o didžiausia stiprybė yra mūsų komanda ir jos vienybė“, – pasididžiavimo neslėpė A. Šuškevič.

Konkurso rezultatai parodo, jog kiekvienas Baltic Amadeus darbuotojas yra ir bendrovės ambasadorius. „Džiaugiamės galėdami savo darbuotojams suteikti laisvę ir galimybę kurti: kurti projektus, kurti komandą, kurti savo aplinką, kurti savo įmonę, kurioje gera dirbti. Natūralu, kad kai mėgaujiesi tuo ką darai, geromis emocijomis imi dalytis ir su aplinka. Tai atsispindi ir rezultatuose“, – kalbėjo įmonės vadovas.

„Verslo žinių“ ir karjeros naujienų portalo cv.lt skaitytojai nuo gegužės iki birželio mėnesio pradžios turėjo galimybę dalyvauti Geidžiamiausio darbdavio rinkimuose. Už Geidžiamiausią darbdavį mažų ir vidutinių įmonių kategorijoje balsavo 2.525 žmonės. Rinkimų nugalėtojams apdovanojimai buvo įteikti kasmetinėje personalo valdymo konferencijoje, vykusioje birželio mėn. 4 d.