GERIAUSIAS PERSONALO VALDYMO PAVYZDYS – BA CHALLENGE

2016 05 19 · 1 minutės

Gegužės 18 d. Baltic Amadeus dalyvavo metinėje Personalo valdymo profesionalų asociacijos (PVPA) konferencijoje, kurios metu įmonės vidinė iniciatyva BA Challenge buvo pripažinta geriausiu darbuotojų įsitraukimą bei motyvaciją skatinančiu pavyzdžiu ir konkurso „Personalo valdymo gerosios praktikos“ nugalėtoju.

Šių metų konkursui, kurio pagrindinis tikslas skatinti organizacijas taikyti modernius personalo valdymo metodus kuriančius vertę verslui, 12 paraiškų pateikė 10 stipriausių Lietuvos įmonių. Konferencijos dalyviai, įvertinę kiekvieno projekto ilgalaikės praktinės veiklos reikšmes, novatoriškumą, unikalumą, įsitraukimą ir inovacinių personalo vadybos principų taikymą, geriausia praktika pripažino BA iniciatyvą „BA Challenge“.

„BA Challenge – daugiau nei tik įmonės iššūkis, įtraukiantis kiekvieną darbuotoją ir vienijantis kolektyvą. Prasidėjęs kaip sportinė iniciatyva, per keletą metų jis išaugo iki 4 skirtingas interesų sritis, 24 veiklas per metus ir 114 įmonės darbuotojų apimančio vidinio motyvacinio projekto. Tai laisvė ir galimybė kiekvienam, kurti savo Challenge‘ą, išbandyti savo galimybių ribas ir kasdien mėgautis įmone, kurioje gera dirbti“, – apie trečius metus pačių darbuotojų sėkmingai vystomą iniciatyvą pasakojo marketingo vadovas Darius Dužinskas.

Personalo valdymo gerosios praktikos laimėjimas – tai dar vienas sėkmingas Baltic Amadeus komandos įveiktas iššūkis ir įrodymas, jog pasirinktas teisingas darbuotojų motyvacijos ir įsitraukimo skatinimo kelias, veda į visapusišką jų ir įmonės sinergiją.