„Baltic Amadeus“ tapo oficialia e. komercijos lyderio „Sylius“ partnere

2022 10 20 · 1 minutės

Kuo šis ruduo mums yra įsimintinas? Be abejo, dėl naujosios partnerystės su atvirojo kodo (Headless eCommerce Framework on Symfony) lyderiu „Sylius“!    

Europoje 75% interneto vartotojų renkasi pirkti prekes ar paslaugas internetu. Prognozuojama, kad šis skaičius per kelerius metus tik didės, taip skatindamas įmones rinktis elektroninę prekybą kaip pagrindinį arba papildomą savo pardavimo kanalą. Bendradarbiaudami su savo klientais taip pat matome, jog skaitmeninė transformacija mūsų klientus skatina turėti unikalias bei novatoriškas e. komercijos platformas.

Todėl didžiuojamės ir džiaugiamės galėdami stiprinti savo technologines ir verslo kompetencijas bendradarbiaudami su nuolat augančiu e. komercijos partneriu „Sylius“.

Dar pažangesni B2B ir B2C e. komercijos sprendimai

Augant e. prekybos sprendimų paklausai, „Sylius“ ir „Sylius Plus“ kompetencijos „Baltic Amadeus“ klientams leis dar efektyviau plėsti savo internetinį verslą.    

Naudodami „Sylius“ galime sukurti sparčiam augimui skirtus bei unikalius sprendimus, priklausančius nuo skirtingų IT infrastruktūrų ir įvairių sistemų. „Sylius“ platforma leidžia kurti įvairaus dydžio e.prekybos sprendimus nepriklausomai nuo klientų turimų sistemų ir turimos IT infrastruktūros.

„Bendradarbiavimas su rinkoje pripažintu e. prekybos platformos teikėju „Sylius“ yra strateginis žingsnis siekiant teikti e. komercijos sprendimus ES ir JAV rinkose. Turėdami „Premium Solution Partner“ statusą, esame pasirengę įgalinti savo klientus išnaudoti „Sylius“ ir „Sylius Plus“ funkcionalumus, pateikti jų poreikius atitinkančius sprendimus, padidinti pardavimus bei visapusiškai plėsti internetinį verslą”, — sako Vitalis Kavaliauskas, „Baltic Amadeus“ technologijų direktorius. 

Auganti e. komercijos sprendimų pasiūla

Poreikis nepriekaištingai vartotojų patirčiai ir rinkoje stiprėjanti konkurencija verslo organizacijas skatina nuolat ieškoti inovatyvių e. prekybos sprendimų. Savo ruožtu, „Baltic Amadeus“ yra pasirengusi dalintis savo kompetencijomis, siūlydama visapusišką e. komercijos paslaugų paketą — nuo infrastruktūros iki sprendimų palaikymo bei priežiūros.    

„Daugelį metų pasitikime „Sylius“ sprendimais, todėl esame tikri, kad mūsų bendradarbiavimas bus abipusiai naudingas. Dirbdami kartu stiprinsime e. komercijos pajėgumus ne tik Baltijos, Skandinavijos šalyse, bet ir visoje Europos Sąjungoje, taip pat JAV“, – komentuoja Vitalis Kavaliauskas, „Baltic Amadeus“ technologijų direktorius.

Ši partnerystė taip pat pažymi augančią „Sylius“ bendruomenę Lietuvoje. Paulina Błaszczyk, „Sylius“ partnerysčių vadovė Baltijos šalyse teigia: „Labai smagu matyti, kad bendruomenė ir susidomėjimas „Sylius“ Lietuvoje taip sparčiai auga. „Baltic Amadeus“ yra puikus ilgamečio bei sėkmingo verslo pavyzdys, kuris oficialiai prisijungė prie mūsų tinklo. Žinodama „Baltic Amadeus įįgyvendintų „Sylius“ projektų kokybę, nekantrauju pamatyti, kokių pokyčių į rinką atneš ši partnerystė.“

Apie „Sylius“

2010 metais savo veiklą, kaip internetinė parduotuvė šeimos verslui, pradėjusi bendrovė „Sylius“ šiandien yra pirmaujanti atvirojo kodo „Symfony“ architektūros e. prekybos platforma. 

„Sylius“, suteikdama visišką laisvę kurti išskirtinę klientų patirtį, sėkmingai aptarnauja daugiau nei 2000 internetinių parduotuvių visame pasaulyje. Kiekvieną mėnesį „Sylius“ sprendimų įdiegimų skaičius siekia apie 40 tūkstančių. 

Aptarkime naujas galimybes jums

Norite pasikonsultuoti ar turite papildomų klausimų? Susisiekite jums patogiu būdu jau šiandien.

Rezervuoti laiką

+370 5 2 780 400
info@ba.lt