Baltic Amadeus įteiktas Vokietijos ūkio apdovanojimas

2015 06 03 · 3 minutės

Baltic Amadeus tapo Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) organizuoto konkurso „Vokietijos ūkio apdovanojimai 2015“ nugalėtoju! Apdovanojimas įteiktas 2015 m. birželio 2 d. Vilniuje. Programinės įrangos kūrėjai įsikūrę Vilniuje, Santaros slėnyje, naujajame IT centre, vienijančiame jaunus ir kūrybingus Lietuvos programinės įrangos kūrėjus. Šie metai konkursui yra jubiliejiniai – Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai teikia šį prizą Lietuvoje jau 10-tą kartą.

„Didžiausią įspūdį man padarė tai, kad „Baltic Amadeus“ dirba nuo 1988 m. – ir dar tokioje jaunoje srityje ir šalyje, kuri Nepriklausomybę atgavo tik 1990 m.“, sako Thomas Schöllkopf, AHK prezidentas. „Nepaisant to, įmonė puikiai prisitaikė prie srities sąlygų, nuolat plėtėsi ir stiprino savo tarptautinį konkurencingumą. Tai atsispindi ne tik produktų kokybėje, bet ir bendravime su klientais bei darbuotojais.“

„Šį laimėjimą vertinu kaip ypatingai svarbų įmonės įvertinimą. Ypač džiugu, kad buvo pastebėtas ne tik mūsų veržlumas, augantis tarptautinis konkurencingumas ir ambicingi plėtros planai, bet ir teisingai pasirinkta Baltic Amadeus strategija, puoselėjamos vertybės ir kuriama įmonės kultūra. Dėmesys klientui ir darbuotojui, betarpiškas ir profesionalus tarpusavio bendravimas – pagrindinis mūsų sėkmės faktorius“, – džiaugėsi Baltic Amadeus generalinis direktorius Andžej Šuškevič.

„Įmonių paraiškos Vokietijos ūkio apdovanojimų konkursui patvirtino mums Lietuvos ūkio įvairovę“, sako Schöllkopf. Sulaukta 17 stiprių paraiškų iš pačių įvairiausių ūkio sektorių – nuo lazerių gamintojų, mineralinio vandens platintojų iki natūralios kosmetikos gamintojų. „Išrinkti nugalėtoją buvo nelengva“, teigia Schöllkopf. Ilgalaikė „Baltic Amadeus“ eksporto strategija bei inovatyvi įmonės filosofija galiausiai įtikino vertinimo komisiją.

Atsižvelgiant į dabartinę politinę krizę su Rusija ir jos ekonomines pasekmes, šių metų apdovanojimams AHK paskelbė nominaciją – „Sėkmė naujose rinkose”. Vertinimo komisiją sudarė Vokietijos ir Lietuvos verslo bei politikos atstovai. Per pastarąsias šešias savaites komisijos nariai aplankė šešias įmones-finalininkes. „Baltic Amadeus“ įtikino esanti ambicinga ir sėkminga bendrovė. Piniginį prizą – 5 000 eurų vertės čekį – ceremonijos metu, vykusios Vilniaus mažajame teatre, įteikė Vokietijos ambasadorė Lietuvoje ir renginio globėja – Jutta Schmitz.