Rinkoje lyderiaujantys produktai efektyvesniam duomenų valdymui

Talend – tai duomenų analitikos produktų kūrimo lyderis pasaulyje. Talend produktai leidžia užtikrinti skirtingose sistemose kaupiamų duomenų suderinamumą ir efektyvų jų panaudojimą. Visa tai įgalina tvarkyti duomenis laikantis griežtų atitikties reikalavimų, tačiau tuo pačiu suinteresuotoms šalims suteikti plačią prieigą prie duomenų.

Siekdami savo klientams pasiūlyti geriausius duomenų valdymo sprendimus, nuo 2021 m. tapome oficialiu Talend partneriu Baltijos šalyse.

Talend – lyderių pasirinkimas

Talend ekspertiškumą duomenų integravimo bei valdymo srityje yra pripažinę pasauliniai verslo analitikos ekspertai kaip „Gartner“ ir „Forrester“. O jų produktais naudojasi tarptautinės kompanijos „Toyota“, „Siemens“, „HP“, „L’Oréal“, „Domino‘s“ ir kt.

Talend – pažangus ir lankstus jūsų verslo duomenų valdymas

„Talend Data Fabric“ – platforma, atverianti galimybes valdyti duomenis visose jų gyvavimo ciklo fazėse. Išskirtines platformos galimybes taikome duomenų integravimo, duomenų valdysenos bei sistemų ir API integravimo srityse.

 • Duomenų integravimas. „Talend Data Fabric“ platforma padeda surenkant duomenis, juos apdorojant ir užtikrinant jų kokybę.
 • Duomenų valdysena. „Talend Data Fabric“ yra puikus įrankis duomenų atradimui, pažinimui, dokumentavimui. Taip pat saugiam duomenų bendrinimui ir naudojimui.
 • Sistemų ir API integravimas. Platformos pagalba galime plėsti ir integruoti programinę įrangą, kuri yra paremta API ir mikro-servisų architektūra.

Kokią vertę jūsų organizacijai sukuria Talend?

 • Lengviau ir greičiau atliekamos užduotys. „Talend Trust Score“ yra intelekto/mašininio mokymosi pagrindu veikiantis įrankis, automatiškai stebintis ir vertinantis duomenų kokybę bei patikimumą. Duomenų valdymo užduotis atliksite daug greičiau ir paprasčiau.
 • Paprastas pasirinkimas, kur laikyti savo duomenis. „Talend Data Fabric“ platforma leidžia dirbti su tiek nuosavoje, tiek viešų debesų infrastruktūroje esančiais duomenimis. Taip pat įgalina įgyvendinti hibridine architektūra paremtus sprendimus. Jūs turėsite galimybę laisvai rinktis, kur laikyti savo organizacijos duomenis.
 • Centralizuotas ir automatizuotas duomenų valdymas. Vieninga platforma padeda užtikrinti duomenų centralizaciją, jų apdorojimą, tvarkymą bei perdavimą tolimesniam naudojimui.

Atskleisime Talend vertę jūsų verslui

 • Padėsime atrasti ir pažinti Talend produktus ir jų vertę jūsų organizacijai.
 • Padėsime suprasti produktų technines galimybes ir jų kainodarą.
 • Parengsime sprendimo/diegimo architektūrą.
 • Įgyvendinsime/įdiegsime sprendimą naudojant Talend produktus ir papildomas technologijas.
 • 24/7 pasirūpinsime jūsų sprendimo priežiūros ir palaikymo paslaugomis.
 • Suteiksime technologines konsultacijas ir partnerystę duomenų valdysenos bei valdymo ir duomenų saugumo srityse.

Plačiau:

Užsisakykite nemokamą konsultaciją ir Talend produktų demonstraciją

SUSISIEKITE >Duomenų integravimas

Prasmingi ir patikimi duomenys jūsų įžvalgiems sprendimams

Siekdami savo klientams padėti įgyti konkurencinį pranašumą, nuolat ieškome sprendimų, kaip suvaldyti augančius duomenų kiekius. Talend platforma suteikia visas galimybes centralizuotam ir automatizuotam duomenų surinkimui, apdorojimui ir jų kokybės užtikrinimui.

Efektyvesnė verslo ir IT partnerystė

Duomenų integravimas palengvina duomenų apdorojimo užduotis, su kuriomis kasdien susiduria verslas, o inžinieriams bei duomenų mokslininkams atveria naujas tyrimų galimybes.

 • Universalumas. Talend platforma padeda surinkti duomenis iš skirtingų šaltinių, pradedant Excel lentelėmis ir baigiant SAP. Platformos pagalba pasiekiate tiek nuosavose duomenų bazėse, tiek debesijos infrastruktūroje esančius duomenis. Turite galimybę naudoti daugiau nei 2000 iš anksto paruoštų sąsajų/jungčių.
 • Greitis. Naudojantis Talend platforma, duomenų apdorojimo ir transformavimo užduotis atliekate iki 10 kartų greičiau nei rašydami ETL kodus. Naudodamiesi patogia point-and-click vartotojo sąsaja, galite kurti ir sinchronizuoti tūkstančius duomenų integravimo užduočių.
 • Saugumas. Savo duomenis ir Talend programinę įrangą, jei yra poreikis, talpinkite nuosavoje infrastruktūroje. Taip pat galite naudotis Talend debesų paslaugomis ar įgyvendinti hibridinės architektūros sprendimus.

Viena platforma – daug galimybių

Talend produktai ir įrankiai padeda lengvai integruoti bei valdyti verslo duomenis. Detaliau pristatome siūlomus įrankius.

 • Data Integration. Šis produktas leidžia surinkti ir sujungti skirtingų šaltinių duomenis. Pasinaudoję šiuo įrankiu galite įgyvendinti net pačias sudėtingiausias užduotis.
 • Pipeline Designer. Naudodamiesi programine įranga, veikiančia debesų infrastruktūroje, valdysite duomenų integravimą.
 • Data Inventory. Produktas, kuris padeda centralizuoti, inventorizuoti, aprašyti ir bendrinti jūsų organizacijos duomenis.
 • Data Preparation. Produktas, leidžiantis greitai, intuityviai ir išsamiai koreguoti, standartizuoti ar kitaip paruošti duomenis tolimesniam naudojimui.
 • Stitch. Šio produkto dėka savo IT sistemų duomenis į saugyklas, veikiančias debesų infrastruktūroje, galite kelti lengvai ir saugiai.

Norite sužinoti daugiau apie duomenų integravimo produktus, jų techninę specifikaciją, kainodarą bei tinkamumą jūsų organizacijai? Užsisakykite nemokamą konsultaciją ir produktų demonstraciją. SUSISIEKITE >Duomenų valdysena

Lengvai suprantami ir prienami duomenys kasdienėms analitikos užduotims

Pasitelkdami Talend platformą, įrankius bei produktus įgalinkite duomenis dirbti jūsų verslo sėkmei. Vieninga platforma, skirta duomenų atradimui, pažinimui, dokumentavimui, saugiam dalijimuisi bei naudojimui organizacijos viduje padės suvaldyti duomenų chaosą ir priimti pagrįstus sprendimus.

Sprendimas efektyvesnei organizacijai

Užtikrinkite efektyvumą modernizuojant IT infrastruktūrą, įgyvendinant atitikties reikalavimus ar kuriant naujus skaitmeninius produktus.

 • Bendra vizija. Vieningi bei centralizuoti duomenys įgalina efektyviau formuoti bendrą verslo ir IT strategiją. Taip pat numatyti vieningą plėtros viziją.
 • Darbuotojų įsitraukimas. Savitarnos principu veikiančios aplikacijos leidžia paprastai atrasti ir suprasti duomenis. Tokiu būdu, jūsų darbuotojai lengviau įsitraukia į duomenų valdymą, turi galimybę ieškoti ir vertinti duomenų tarpusavio ryšį bei, žinoma, dalintis įžvalgomis.
 • Sklandi veikla. Viena platforma leidžia efektyviai bendradarbiauti. Automatizuotos duomenų surinkimo, dokumentavimo, paruošimo ir kokybės kontrolės užduotys leidžia veikti greičiau ir sklandžiau.

Viena platforma – daug galimybių

Talend produktai padeda jūsų organizacijoje esančius duomenis perkelti į kitą brandos lygį. Detaliau pristatome siūlomus produktus.

 • Data Catalog. Produktas, kuris leidžia atrasti, suprasti ir stebėti duomenis. Naudojant šį produktą, vertinate duomenų ryšius, priklausomybę bei kaitą.
 • Data Inventory. Produktas, kuris padeda centralizuoti, inventorizuoti, aprašyti ir bendrinti jūsų organizacijos duomenis.
 • Data Preparation. Šis produktas leidžia greitai, intuityviai ir išsamiai koreguoti, standartizuoti ar kitaip paruošti duomenis tolimesniam naudojimui.
 • Data Stewardship. Produktas, leidžiantis planuoti, vykdyti ir kontroliuoti duomenų tvarkymo užduotis, kai yra reikalingas duomenų savininkų arba ekspertų įsikišimas į šiuos procesus.

Norite sužinoti daugiau apie duomenų valdysenos produktus, jų techninę specifikaciją, kainodarą bei tinkamumą jūsų organizacijai? Užsisakykite nemokamą konsultaciją ir produktų demonstraciją. SUSISIEKITE >Sistemų ir API integravimas

Lanksti, sparti ir efektyvi plėtra

API ir mikro-servisais paremtos organizacijos sistemos užtikrina efektyviai įgyvendinamus pokyčius ir atnaujinimus. Talend produktai padeda dar labiau padidinti IT komandų produktyvumą ir sutrumpinti sprendimų diegimo trukmę. Taip pat kurti lanksčią bei prie rinkos ir klientų poreikių prisitaikančią organizaciją.

Skirtas profesionalų poreikiams patenkinti

Talend produktai įgalina API ir mikro-servisais paremtų sistemų vystymą.

 • Bendradarbiavimas. Su savo organizacijos nariais, išorės partneriais ir sistemų vystytojais patogiai dalinkitės programinės įrangos servisais bei duomenimis.
 • Universalumas. Naudokite įvairią duomenų integravimo metodologiją.
 • Visapusiškumas. Vienoje platformoje atlikite API projektavimą, testavimą, diegimą ir valdymą.

Viena platforma – daug galimybių

Talend produktai padeda vykdyti sistemų plėtrą naudojant ir nuosavą, ir viešų debesų infrastruktūrą:

 • Application integration. Šis produktas suteikia galimybę sujungti sistemas, panaudojant į servisus orientuotą architektūrą ir ESB.
 • API Service. Produktas skirtas paprastai ir saugiau dalintis duomenimis organizacijos viduje bei išorėje.

Norite sužinoti daugiau apie sistemų integravimo, API produktus, jų techninę specifikaciją, kainodarą bei tinkamumą jūsų organizacijai? Užsisakykite nemokamą konsultaciją ir produktų demonstraciją. SUSISIEKITE >