Krizinių situacijų valdymo sistema

Sukūrėme sprendimą, kuris, kaip prevencinė priemonė, yra skirtas įstaigų ar organizacijų apsaugojimui nuo galimų išpuolių ir ekstremalių situacijų bet kurioje šalyje.

Situacija

Norvegijos švietimo sektoriui, stiprinančiam švietimo sistemos saugumą ir siekiančiam apsaugoti jos įstaigas nuo galimų išpuolių, reikėjo išankstinio perspėjimo ir krizinių situacijų valdymo IT sprendimo, kurį įgyvendinti buvo patikėta parteriams Baltic Amadeus ir Danijos IT bendrovei Magenta APS.

magenta-situation
magenta-solution

Sprendimas

Buvo sukurtas Android ir iOS išmaniosioms platformoms bei visoms kompiuterių naršyklėms pritaikytas sprendimas, turintis integracines sąsajas tiek su IP telefonais, su švietimo įstaigose esančiomis garsinėmis informavimo sistemomis, tiek ir su reikiamomis išorinėmis organizacijomis. Krizės atveju, sistema itin tiksliai fiksuoja kiekvieną gaunamą signalą, judesį, transliuojamą vaizdo, garso ir žemėlapių informaciją, bei siunčia įvairaus tipo įspėjimus kitoms pavojaus zonoje atsidūrusioms organizacijoms.

Sukurta vertė

Sukūrusi ir Skandinavijos rinkai pristačiusi šį sprendimą, Baltic Amadeus prisidėjo prie Norvegijos švietimo sektoriaus saugumo stiprinimo ir terorizmo prevencijos. Sprendimas yra realizuotas antroje pagal gyventojų skaičių Akershus apskrityje, kurioje bus naudojamas 40-ies jos švietimo įstaigų.

 
magenta-added-value

Kiti projektai

Rytojus priklauso lyderiams. Siekiate jais būti? SUSISIEKITE >