Duomenų vizualizacijos sprendimas

Sukurtas duomenų analitikos sprendimas klientui padeda siekti didesnio produktyvumo – atsisakius mechaninio ataskaitų rengimo ir atnaujinimo, sutaupytas laikas panaudojamas detalesnei analizei ir gilesnių įžvalgų paieškai.

Situacija

Mūsų klientas – Modus grupei priklausanti įmonė Unipark. Pagrindinė įmonės veikla – automobilių stovėjimo aikštelių įrengimas, priežiūra ir valdymas. Unipark valdo 32 automobilių stovėjimo aikšteles Lietuvoje, Latvijoje ir Baltarusijoje. Klientas, valdydamas didelį informacijos kiekį, susidūrė su informacijos išsibarstymo bei pertekliaus problema: veiklos rodiklių ataskaitose trūko vizualinių akcentų, kurie padėtų efektyviau priimti sprendimus, greičiau įžvelgti problemines sritis ir daryti gilesnes įžvalgas.

unipark-situation
unipark-solution

Sprendimas

Išanalizavus kliento poreikius, buvo pasiūlytas Microsoft PowerBI platforma paremtas sprendimas. Problemai išspręsti buvo pasiūlyta paprasta informacinių skydelių bei ataskaitų hierarchija: iš pradžių, matoma visų reikalingų rodiklių santrauka aktualiu laikotarpiu, pastebėjus įdomesnius ar neįprastu rezultatus, rodiklis nuveda į specialias ataskaitas. Šios ataskaitos padeda gauti papildomas įžvalgas, stebint informaciją tam pritaikytais pjūviais. Taip pat, buvo realizuotas spalvinis vizualizacijų kodavimas – asociatyviomis spalvomis žymimi skaičių palyginimo rezultatai padeda klientui pagreitinti probleminių sričių atpažinimo procesą.

Sukurta vertė

Sukurtas duomenų analitikos sprendimas klientui padeda siekti didesnio produktyvumo – atsisakius mechaninio ataskaitų rengimo ir atnaujinimo, sutaupytas laikas panaudojamas detalesnei analizei ir gilesnių įžvalgų paieškai. Duomenų analitikos platforma padeda įmonei pažinti jos paslaugų vartotojų elgseną ir tokiu būdu priimti sprendimus , atsižvelgiant į klientų poreikius ir įpročius. Automatizuotas verslo duomenų valdymas sumažino žmogiškųjų klaidų riziką, taigi įžvalgos, kuriomis dalijamasi įmonės viduje yra patikimos ir paremtos konkretaus verslo logika. Galiausiai, visi šie elementai padeda priimti tinkamiausius strateginius sprendimus, reikalingus verslo vystymui ir plėtrai.

unipark-added-value

Kiti projektai

Rytojus priklauso lyderiams. Siekiate jais būti? SUSISIEKITE >