Baltic Amadeus nuotolinių paslaugų centras - greitai, arti ir tada, kai reikia

Mūsų Nuotolinių paslaugų centras sujungia plačias programinės įrangos vystymo galimybes, aukštą kokybę bei gilų jūsų verslo kultūros supratimą.

Nesvarbu, ar norite išplėsti savo, ar ieškote IT profesionalų komandos, kuri galėtų įgyvendinti jūsų verslo poreikius, mūsų IT specialistai, pradedant projektų vadovais , programuotojais ir baigiant kokybės užtikrinimo specialistais, yra pasirengę suteikti visas programinės įrangos kūrimo paslaugas: nuo koncepcijos, verslo analizės, prototipo sukūrimo, programavimo iki galutinio sprendimo.

Daugiau nei 30 metų patirties, 500+ sėkmingai įgyvendintų projektų ir 96% klientų, kurie mus rekomenduoja, leidžia mums įgyvendinti jūsų verslo skaitmeninę transformaciją.

Savo nuotolinių paslaugų centrus jau esame įsteigę Šiaurės Europos valstybėse: Norvegijoje, Švedijoje ir Danijoje, vos kelios valandos nuo Vilniaus, keliaujant lėktuvu.

Nesvarbu, ar domitės interneto, mobiliaisiais sprendimais, ar nuotolinių paslaugų centru, ar IT konsultavimo paslaugomis – mes galime padėti. Užtikriname, kad mūsų teikiamos programinės įrangos kūrimo paslaugos sukurs pridėtinę vertę jūsų verslui.

Kokią vertę jūsų verslui padeda sukurti Nuotolinių IT paslaugų centras:

  • Įtraukus UI/UX dizaino komandą ankstyvoje projekto stadijoje, vėliau išvengsite problemų, susijusių su netinkamu funkcionalumu ir didelių kaštų, susijusių su dizaino korekcijomis.
  • Patyrę UI/UX specialistai kuria produktus, kuriuos dėl savo intuityvumo ir paprastumo nori naudoti galutinis vartotojas.
  • Tinkamas UI/UX dizaino sprendimas garantuoja didesnį konversijos rodiklį bei vartotojų įsitraukimą į jūsų verslo kuriamą turinį.
  • Sutaupykite dalį kaštų įdiegdami savitarnos sprendimus interneto svetainėje ar mobiliojoje aplikacijoje.
  • Išlaikykite savo klientus ir maksimizuokite pelną.

Įgyvendinimas

  • Nuotolinių IT paslaugų centro sprendimų įgyvendinimas susideda iš:
  • Pradinio kontakto – pirminės bendradarbiavimo vizijos ir strategijos formavimo.
  • Darbinės sesijos (angl. workshop) – susitikimo, ar jų serijos, siekiant išgryninti produkto viziją, sutarti dėl preliminarios projekto apimties bei sudėlioti jo etapus.
  • Pasiūlymo paruošimo – darbinės sesijos rezultatų aprašymo pasiūlyme, susidedančiame iš komandos struktūros, atsakomybių, bendradarbiavimo ir įgyvendinimo etapų bei artimiausių veiksmų plano.
  • Sutarties pasirašymo – projekto įgyvendinimo pradžios patvirtinimo, pasirašant sutartį, atitinkančią pateikto pasiūlymo sąlygas.

Mūsų klientai

balticquality
luminor
dnb
simcom
shippersys
t c
seb

Aptarkime naujas galimybes jums

Norite pasikonsultuoti ar turite papildomų klausimų? Susisiekite jums patogiu būdu jau šiandien.

Rezervuoti laiką

+370 5 2 780 400
info@ba.lt