Naujienos duomenų valdymo srityje: „Talend“ inovacijos

2021 12 16 · 2 minutės

„Talend“ – verslo duomenų integracijos ir centralizavimo paslaugų lyderė – neseniai paskelbė apie inovacijas, kurios papildė „Talend Data Fabric“ duomenų valdymo platformą.  

Tad šiame blogo įraše pristatysime „Talend Data Fabric“ platformos suteikiamas naujas duomenų analitikos, saugumo ir valdymo sprendimų galimybes.  

Verslo vadovai vis dar nepasitiki savo organizacijos duomenimis 

Bendrovės „Talend“ atliktas tyrimas rodo, jog nepaisant ilgalaikių investicijų į verslo valdymo sistemas, procesų automatizavimą bei verslo analitiką, 78% aukščiausios grandies vadovų vis dar susiduria su sunkumais priimant duomenimis paremtus sprendimus. Tas pat tyrimas atskleidžia, jog net 60% vadovų nepasitiki savo valdomose organizacijose naudojamais duomenimis.  

Visa tai rodo, jog ribotos galimybės priimti greitus, racionalius ir savalaikius sprendimus dėl ne laiku gaunamų, neprieinamų, neišsamių ar netikslių duomenų, yra didelė problema verslo valdyme bei plėtroje.  

Būtent dėl šių priežasčių naujai pristatytos „Talend“ inovacijos padės duomenų specialistams sujungti, centralizuoti bei tobulinti verslo duomenis greičiau ir saugiau.   

Naujosios „Talend Data Fabric“ galimybės 

Pažangi duomenų analitika ir duomenų mainai 

„Talend“ suteikia dar daugiau galimybių integruoti ir apdoroti didžiuosius duomenis naudojantis viešosios debesijos infrastruktūra ir platformomis, tokiomis kaip AWS EMR 6.2, kuri veikia „Apache Spark 3“ technologijos pagrindu ir „Databricks 7.3“. Tai organizacijoms leidžia įgyvendinti pažangius ir sudėtingus duomenų analitikos sprendimus. Duomenų inžinieriai, mokslininkai ir analitikai nuo šiol galės dar greičiau, paprasčiau ir lanksčiau apdoroti bei naudoti didžiuosius duomenis.  

Naujausioje „Talend“ programinės įrangos versijoje yra išplėstos API savitarnos galimybės. Tai, naudojant mikroservisus, sistemose padės lengviau atrasti, pažinti ir integruoti duomenis. Naujos API bei duomenų struktūros valdymo, dokumentacijos ir bendrinimo galimybės palengvins programinės įrangos kūrėjų darbą bei užtikrins efektyvesnį bendradarbiavimą su išoriniais partneriais.   

Dar didesnis saugumas

„Talend“ yra pirmasis duomenų integracijos ir valdymo paslaugų teikėjas, palaikantis nuosavą duomenų mainų sąsają tarp „Talend“ ir AWS arba „Azure“ infrastruktūroje esančių duomenų. Šis duomenų mainų būdas užtikrina, kad konfidenciali bei jautri informacija bus papildomai apsaugota nuo patekimo į internetą. Lyginant su VPN, nuosava duomenų mainų sąsaja turi dar daugiau privalumų: mažesnės duomenų perdavimo sąnaudos, greitesnis diegimas, ypatingai žemas vėlinimas ir nepriklausomumas nuo interneto ryšio. Visa tai yra ypač aktualu diegiant bei integruojant aukšto patikimumo reikalaujančias sistemas.  

Vadovaujantis geriausiomis kibernetinio saugumo praktikomis, „Talend“ praplėtė ir sustiprino prisijungimo prie platformos galimybes. Klientai gali naudoti jų organizacijoje taikomą bendros autentifikacijos metodą (SSO) bei prisijungti naudojant kelių žingsnių vartotojo autentifikavimą. Būtent tokiu būdu visiems „Talend“ platformos vartotojams yra užtikrinama geriausia prisijungimo patirtis.  

Paprastesnis duomenų valdymas

Nuo šiol „Talend“ suteikia dar daugiau galimybių supaprastinti duomenų tvarkymą ir priežiūrą. Tai pasiekiama nauju funkcionalumu, kuris leidžia tarpusavyje suderinti automatizuotas ir darbuotojų įsitraukimo, rankinio darbo reikalaujančias užduotis. Automatizuotos užduotys (pavyzdžiui, duomenų surinkimas, apjungimas, transformavimas) ir darbuotojų užduotys (pavyzdžiui, sprendimų priėmimas dėl nekokybiškų duomenų) yra apjungiamos į vieningą, centralizuotai valdomą procesą. Tai užtikrina efektyvų duomenų valdysenos standartų, tvarkų įgyvendinimą valdant didelės apimties duomenų išteklius.

Power BI

Modernūs duomenų analitikos sprendimai 

„Talend“ nuolat kuria inovacijas ir pristato naujas duomenų valdymo galimybes, leidžiančias mūsų klientams veikti savarankiškiau. Centralizuota „Talend Data Fabric“ platforma suteikia daugiau pasitikėjimo verslo duomenimis ir su pažangios analitikos pagalba leidžia padidinti savo turimų duomenų vertę.  

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mūsų duomenų analitikos komanda jau dabar ir gaukite atsakymus į visus jums rūpimus klausimus. 

Aptarkime naujas galimybes jums

Norite pasikonsultuoti ar turite papildomų klausimų? Susisiekite jums patogiu būdu jau šiandien.

Rezervuoti laiką

+370 5 2 780 400
info@ba.lt