Atsinaujinęs DNB mobilusis bankas – paprastas ir patogus naudoti

2014 11 07 · 2 minutės

Išmaniųjų telefonų savininkai jau gali atsisiųsti nemokamą DNB programėlę, kuri banko klientams atvers galimybę tvarkyti kasdienius finansinius reikalus tada, kai jiems to reikia ir visur, kur tik veikia mobilusis ryšys. Pirmąjį simbolinį pervedimą savųjų ratui DNB prezidentas Bjornar Lund banko vardu atliko ilgametei socialinei banko partnerei – visuomeninei organizacijai „Gelbėkit vaikus“.

Išskirtinis DNB mobiliojo banko bruožas – valdymo paprastumas. Patikrinti sąskaitos likutį, pervesti pinigus savųjų ratui ar papildyti sąskaitą nuo šiol bus galima vos vieną kartą patvirtintus savo tapatybę pasirinktu keturių skaičių slaptažodžiu, panašiu į įprastą PIN kodą. Nei slaptažodžių kortelės, nei kodų generatoriaus tam neprireiks.

Tvarkyti kasdienius finansinius reikalus bus ne tik paprasta, bet ir saugu. Pinigai sąskaitoje lieka saugūs net ir pametus telefoną, nes, DNB mobiliajame banke įdiegta „Pervedimai savo ratui“ funkcija, mokėjimą galima atlikti tik pagal iš anksto banke internete sukurtus ruošinius – tad, pervedimas (iki 1 000 litų) įmanomas tik kliento pasirinktiems gavėjams. Tuo tarpu kitus vietinius pinigų pervedimus, kaip ir DNB banke internete, reikia patvirtinti slaptažodžių generatoriumi, mobiliuoju parašu ar įprastu TAN kodu.

Be to, DNB mobiliajame banke be jokių papildomų veiksmų galima peržiūrėti valiutos kursus, rasti artimiausią bankomatą ar skyrių, paskambinti ar išsiųsti paklausimą elektroniniu paštu.

„Remdamiesi pasauline patirtimi ir Šiaurės šalių vartotojų elgsenos tyrimų rezultatais, siekėme suteikti savo klientams galimybę naudotis tomis finansinėmis paslaugomis, kurias jie labiausiai norėtų matyti savo išmaniajame telefone, o jas valdyti būtų lengva ir patogu,“ – sako DNB banko verslo plėtros tarnybos vadovas Tadas Sudnius.

DNB mobilusis bankas bus nuolat atnaujinamas. Tačiau ir ateityje didžiausias dėmesys bus skiriamas ne funkcijų skaičiui, o svarbiausiems individualių ir verslo klientų poreikiams bei intuityviam ir paprastam kasdienių finansų valdymui.

Mobiliojo banko atnaujinimas atspindi DNB kryptį skatinti klientus naudotis šiuolaikinėmis bankininkystės priemonėmis tvarkant paprastus kasdienius finansinius reikalus, palaipsniui visą skyrių darbuotojų dėmesį sutelkiant į konsultacijas taupymo, paskolų ar kitais sudėtingesniais klausimais.

DNB programėlę sukūrė UAB Baltic Amadeus – pirmoji informacinių technologijų kompanija Lietuvoje ir viena iš didžiausių IT bendrovių Baltijos šalyse.

Išmaniųjų „iPhone“ telefonų savininkai DNB banko programėlę gali nemokamai atsisiųsti iš „App Store“, o „Android“ telefonų savininkai – iš „Google Play“ parduotuvių.